Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia a prawdopodobieństwo zapłodnienia


Gość malinkax99x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
W sobotę (01.11.2012) doszło do zbliżenia z moim partnerem,miałam wtedy ostatni dzień płodny. Na początku się bawiliśmy,a jak byłam dobrze rozgrzana spróbowaliśmy wsadzić penisa do pochwy(udało nam się 2X po parę sekund był we mnie). Dalej byłam w bieliźnie i zechciałam poczuć jego soki na moim ciele( w bardzo dużej ilości-moje majtki były cale mokre) czy jest możliwość zapłodnienia mnie przez partnera? Dzisiaj jest (o3.11.2012) jaki test jest polecany do szybkiego wyniku czy jestem w ciąży? Dodam ze myślałam o teście z krwi,lecz nie wiem kiedy pokaże prawidłowy-nie fałszywy wynik. Mam 19 lat ,pierwszy raz byłabym w ciąży. Proszę o szybką odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Gość asiunia1994

Hm powiem ci tak rozumiem że się boisz bo dziecko to duży obowiązek ale ja miałam 17 lat jak urodziłam córkę i jestem z tego dumna kocham ja i jednak mimo obowiązków to dziecko jest największym skarbem w życiu kobiety

Odnośnik do komentarza

Malwi1993
~anita2
A ile trwa Twój cykl? Jeśli jest dłuższy niż 23 dni to miałaś wtedy dzień niepłodny, także najgorzej nie jest :) A on nie zauważył, w którym momencie nastąpił wytrysk? Czy w Tobie czy już na zewnątrz? zazwyczaj faceci wiedza takie rzeczy.

wytrysk byl na mnie. ost. miesiaczke mialam 16,11

moja miesiaczka trwa ok.5 dni

Odnośnik do komentarza

Witam!
W opisanej przez Panią sytuacji ryzyko ciąży jest niskie, aczkolwiek istnieje. Niestety w ramach porady internetowej nie jestem w stanie ocenić czy zaszła Pani w ciążę. Proszę wykonać test ciążowy - powinien być wiarygodny mniej więcej 2 tygodnie po stosunku. Może Pani także zbadać poziom hormonu betaHCG we krwi. Wynik tego hormonu jest wiarygodny już po około 8 dniach od stosunku.

Odnośnik do komentarza

Witam mam bardzo poważny problem mam już dwoje dzieci i nie planujemy z moim partnerem trzeciego natomiast był taki dzień w którym najpierw mąż 4 razy miał wytrysk ale nie współżyliśmy tylko był tzw petting ale po tych 4 razach jednak nas poniosło i nie zdążyłam się zabezpieczyć nie wiem też czy to był dzień płodny bo mam nieregularne mieś we wrześniu miałam 5 w październiku miałam 25 a w listopadzie 12-tego.Boję się jednak że zaszłam w ciążę czy jest możliwość jej zapobiegnięcia ? dzisiaj jest 8dzień od naszego stosunku dokładnie 30-tego listopada uprawialiśmy seks.Pomocy

Odnośnik do komentarza

Witam
Moja ostatnia miesiaczka pojawila sie 2 razy w Pazdzierniku 10 a potem 28 pazdziernika dzis mamy 11 Grudnia a ja nie dostaje okresu bola mnie od czasu do czasu jajnki i podbrzusze tak na zmiane.Przed spodziewana misiaczka rowniez mnie bolaly jajniki ale nie dostalam miesiaczki Dodam ze moja wydzielina jest biala i czuje jak bym miala mokro i to czeste chodzenie do toalety.Robilam test i wyszedl negatywny dodam ze moj cykl to 32 a 40 dni. Kocham sie z moim partnerem czasami bez zabespieczenia ale nie dochodzi we mnie.Obecnie jestem za granica i nie mam jak sie udac do ginekologa.Czy powinnam powtórzyć test???Czy moze jeskies zapalenie? chodz nie odczowam tego.Prosze o szybka odpowiedz Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam!

Ostatnio okres rozpoczął się 12 listopada trwał 3 dni jak zawsze. Ostatnim dniem był 14 listopada. Regularnie miesiączkę mam co 27 dni. Dziś jest 11 grudnia, a tu nadal brak okresu. Ostatnio współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia w dni 'niepłodne'

Czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Mam dziwne obawy, że jestem w ciąży. Nie uprawialiśmy sexu, tylko mój chłopak włożył mi kilka razy penisa do pochwy i po jakimś czasie doszedł na zewnątrz. Za kilka dni było tak samo. Innym razem spuścić mi się na wzgórek łonowy. Wytarłam się od razu. Ja się wcale tym nie przejmowałam, ale mój chłopak mnie zmartwił. powiedział, że się boi i teraz ja cały czas o tym myślę. Okres powinnam mieć 12, ale zawsze dostaje jakieś 4, 5 dni po tym. Od kilku dni mam strasznie dużo śluzu. Jest przezroczysty i lepki. Nie wiem co mam robić...

Odnośnik do komentarza

Witam Panią Serdecznie:)

Jeżeli doszło do wytrysku to oczywiście istnieje ryzyko zajścia w ciąże. Nie znam jednak charakterystyki Pani cykli: długości, regularności, długości krwawienia. Więc nie mogę udzielić 100% odpowiedzi. Poza tym to nie matematyka, w naturze dzieją się różne rzeczy;)
Proszę następnym razem się zabezpieczać i wykonać test ciążowy-najlepiej w okresie spodziewanego krwawienia menstruacyjnego, jeżeli się ono nie pojawi.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Gość Marietta1989

witam ! od 17 grudnia miałam dni płodne. Kochaliśmy sie z mężem przez cale dni płodne bez zabezpieczeń. kiedy teraz mogę zrobić testy ( ponadto bolą mnie piersi mam zwiększony apetyt i często oddaję mocz ) jak najlepiej zrobić test taki z krwi czy zwykły zakupiony w aptece płytkowy ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam wielki problem i pytanie. Kilka dni po miesiączce robiłam dobrze mojemu chłopakowi. Po chwili, gdy "doszedł" wszedł we mnie na chwilę. Czy jest duże prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży? Dodam, że robiłam już jeden test ciążowy (jedna kreska). 26-ego lub 3-ego powinnam dostać miesiączki, ale się nie pojawiła. Mierzyłam temperaturę ciała, pod pachą :36,6, więc normalnie, a w pochwie 37,3. Proszę o jakąkolwiek odpowiedź, bo strasznie się denerwuję.

Odnośnik do komentarza

Witam! mam pewien problem i chciałabym poprosić o poradę. współżyłam z moim chłopakiem bez zabezpieczenia, ale na pewno nie doszedł we mnie. wczoraj po 6 dniach od stosunku dostałam okres, ale bardzo bolesny i nie bardzo obfity. czy możliwe, żebym została zapłodniona, tylko jeszcze na przykład po tygodniu to za krótko i jeden okres miał prawo wystąpić? z góry dziękuję za jak najszybszą odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...