Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia a prawdopodobieństwo zapłodnienia


Gość malinkax99x

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malinkax99x

Mam 19 lat. Dziś mam 7 dzień cyklu i odbyłam stosunek, w trakcie którego nastąpił wytrysk chłopaka, nie mam pewności czy w porę zdążył wyjąć i czy nie zostało nic w środku. Czy mogło dojść do zapłodnienia?? Miesiączkuję regularnie dopiero od 3 miesięcy.

Odnośnik do komentarza

A ile trwa Twój cykl? Jeśli jest dłuższy niż 23 dni to miałaś wtedy dzień niepłodny, także najgorzej nie jest :) A on nie zauważył, w którym momencie nastąpił wytrysk? Czy w Tobie czy już na zewnątrz? zazwyczaj faceci wiedza takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza

witam czy moja dziewczyna mogła zajść w ciąże ?? uprawialiśmy sex można powiedzieć dwa razy bez zabespieczenia doszło do wytrysku raz ale nie w pochwie na zewnątrz i po 5 minutach znowu uprwaialiśmy sex do tego dodam że był to jej pierwszy raz czy mogła zajść w ciąże przez ten wytrysk na zewnątrz i po chwili ponowny sex ?? dodam że członek wszed w nią do połowy

Odnośnik do komentarza

Witam !

5 dni temu wszedłem w dziewczyne jakies 3 cm. Trwało to góra 10 sekund, nie miałem wytrysku ( boje sie czy samoistnie bez wytrysku ncos sie nie wydzieliło). Czy mogło w ten sposób dojsc do zapłodnienia ? Wydaje mi sie to nie mozliwe ale moja dziewczyna i ja troche tez zamartwiamy sie strasznie

Odnośnik do komentarza

Hej mam na imię Emilia mam mały problem w sobotę kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia co prawda on spuścił się gdzie inndziej ale potem znowu się kochaliśmy??? czy możliwe jest zajście w ciąże??
w niedzielę bardzo bolał mnie brzuch i jajniki było mi bardzo nie dobrze ale teraz jest nawet dobrze. tylko rano mam mdłości ale nie wymiotuje a oprócz tego bardzo bolą mnie piersi i sutki nie mogę wogóle się dotknąć??
jestem przed okresem bo w tym miesiącu jeszcze nie dostałam??

Odnośnik do komentarza

moja dziewczyna miała okres 24.08.2012 i trzeciego i czwartego dnia uprawialiśmy stosunek i winne niekture dni terz ale nie doszło do wytrysku nasienia i bardzi sie martwimy czy mogła zajść w ciąrze bo sie jusz okres spuznia a miał być 22.09.2012 a jusz jest pazdziernik i chciałem sie zapytać co morze być przyczyną a wogule objawów ciąrzy niema.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Kochałam się z moim chłopakiem 4 dni przed okresem bez zabezpieczenia. Nie doszło do wytrysku w środku ponieważ po paru minutach założył prezerwatywę ale mogło dojść do pre-ejakulacji. W środę (31.11.2012) powinnam dostać okres lecz dalej go nie ma. Cykle od dłuższego czasu wynoszą średnio 30 dni. Robiłam test ciążowy PRE-TEST wynik był negatywny czy 6 dni to za krótki czas na wykrycie ciąży? Jest napisane, że najlepiej zrobić porannym moczem w dniu spodziewanego okresu a już od 3 dni mi się spóźnia

Odnośnik do komentarza
Gość justyna1248u

witam. kochałam sie z chłopakiem i skonczył w srodku... mineły juz 72 godziny , nie jestem w stanie obliczyc czy to były moje dni płodne czy nie bo miesiaczki mam nie regularne.... prawdopodobienstwo ciazy jak najbardziej bedzie duze, jednak gdy starałam sie z moim byłym o dziecko nigdy nie wychodziło... nie czuje zadnego sluzu tylko tak jakby uczucie ze mam mokro lecz bez zadnego sluzu.... bardzo mnie nurtuje czy to wkoncu jest to....

Odnośnik do komentarza

czy kochałam się w dni niepłodne ??!!

kocham się z chłopakiem bez zabezpieczenia były to chwilowe stosunki, nie dochodził we mnie, ale dowiedziałam się ze jest coś takiego jak śluz przed orgazmem który jest możliwy do zapłodnienia.
ale ostatni okres miałam 11 października (trwał 5 dni do 15 października). pierwszy stosunek odbyliśmy 31 października. i aż do 8 listopada w niektóre dni.
to były chwilowe stosunki od 1-3 min. ale strasznie się boje, mam różne myśli związane z tym. okresu jeszcze nie dostałam lecz to chyba z tych nerwów, mam nie regularne również spóźniają sie one 2-1 dzień. najbardziej mnie ciekawi czy dobrze obliczyłam ze były to dni niepłodne ?i czy w ciągu ich są małe szanse na ciąże.

Odnośnik do komentarza

witam. 1 października kochałam się z mężem bez zabezpieczenia, 4 października dostałam przedwczesny okres, który powinien pojawić się tydzień później i trwał ok 5 dni(był obfity). do tej pory nie dostałam okresu, wcześniej miałam skurcze podbrzusza raz zwymiotowałam po zjedzeniu zupy i bardzo bolala mnie głowa. myślałam, ze te krwawienie to może wynik poronienia, ale czy to możliwe ze mogłam poronić i od razu zajść w drugą ciąże ? czy to tak po prostu powinno być i jestem w ciąży ? dodam, ze cykle mam nieregularne i myślałam , ze dostane okres 4 listopada, ale nic 6 listopada robiłam test też wyszedł negatywny...

Odnośnik do komentarza
Gość dfhjllkjhgfghjkl

witam:)
miesiączka spóźnia mi sie juz 4 dzień.. mierzyłam temperaturę w pochwie i wynosi ona 36 i 8 stopnia.. śluz mam lepki galaretowaty i białawy.. boje sie czy nie jestem w ciąży bo ostatnimi czasy dzien po okresie uprawiałam sex z moim partnerem bez zabezpieczeń..co prawda nie skończył we mnie ale i tak bardzo sie martwię.. prosze o pomoc..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...