Skocz do zawartości
Forum

problem ze stulejka, pomozcie!


Gość xcv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 20 lat. Mam powazny problem. Otoz mam stulejke chyba calkowita ale nie wiem dokladnie poniewaz boje sie mocniej naciagac napletka gdy pracie jest w stanie spoczynku poniewaz moze sie nie cofnac zpowrotem i grozi to martwica procia. Byc moze sie usmiejecie i wstyd sie przyznac ale do tej pory myslalem ze tak powinno byc i jest wszystko ok dopiero teraz przypadkiem dowiedzialem sie ze to jest choroba i to dosc powazna. Kolejnym problemem z tym zwiazanym jest to ze bardzo czesto sie masturbuje . po masturbacji bardzo czesto oddaje mocz . Gdy sie nie masturbuje te dolegliwosci ustepuja. Czytalem ze pozostalosci nasienia pod napletkiem powoduja zapalenia . wiec to moze jest przyczynà? Czy w takim moge juz sie liczyc z tymi najgorszymi powiklaniami zwiazanymi ze stulejka tzn. Rak ,choroby nerek? Czy jest mozliwe aby jakimis cwiczeniami zlikwidowac ten problem gdyz wstydze sie isc do lekarza.
prosze pomozcie !

Odnośnik do komentarza
Gość XgośćX

Tu się nie ma z czego śmiać. Ja mam 23 lata i też do niedawna nie wiedziałem o stulejce , też myślałem że tak ma być.
Od miesiąca stopniowo próbuję rozciągać napletek, nic na siłę. W stanie spoczynku już odchodzi bezproblemowo. Skończyły się stany zapalne , jednak żołądź na skutek złej masturbacji wygląda nieciekawie.Dodatkowo prosaki.
Jest jeszcze jeden problem , brak erekcji ze ściągnętym napletkiem.
Zadowolony jesteś z rozmiaru, bo słyszałem że stulejka hamuje wzrost członka. Mój jest malutki, jak stoi to niecałe 8cm.

Odnośnik do komentarza
Gość XgośćX

Są dwa rodzaje : stulejka całkowita(wymagana interwencja chirurga) i stulejka częściowa ( którą można wyćwiczyć).
Na początku podczas kąpieli , dzień po dniu małymi krokami. Bałem się jak cholera że napletek ugżęźnie za główką ale gdy pierwszy raz zszedł cały poczułem ulgę. Nie stosowałem maści tylko ciepła woda i mydło.
Najbardziej boję się problemem z erekcją. Ze skórką mi staje a jak ją odciągnę to nic tylko się kuli.
No i brak życia seksualnego.

Odnośnik do komentarza

A czy po zabiegu usuwania stulejki od razu mozna isc do domu? Bo jezeli ( w ostatecznosci ) zdecyduje sie na zabieg (napewno nie wczesniej niz na przyszlà jesien lub zime ) to chcialbym zachowac dyskrecje i nikomu nic nie mowic, to krepujace, chociaz wolalbym aby obylo sie bez zAbiegu.

Odnośnik do komentarza
Gość XgośćX

Nie wiem dokładnie ale z tego co w necie wyczytałem to idzie się do domu a sam zabieg jest dość prosty. Tylko później , wiadomo przez jakiś czas będzie bolało bo to wrażliwe miejsce.
Ciężko się zdecydować na wizytę , zwłaszcza że to nie nasza wina. Po pierwsze kiedy byliśmy mali to nasze matki powinny kontrolować czy napletek nam zchodzi , po drugie w szkole zero informacji na takie tematy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...