Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 17 lat 180 cm wzrostu i ważę 90 kg. Chciałbym schudnąć, strasznie przeszkadza mi tłuszcz w udach, na bokach oraz na tyłku. Od tygodnia zmieniłem nawyki żywieniowe. Zamieniłem pieczywo białe na wieloziarniste razowe, piję ok. 2 litrów wody niegazowanej w zamian za soki typu Kubuś, Tymbark i inne słodzone, wyeliminowałem słodycze, jem dużo gotowanych potraw, mniej smażonych. Od czasu do czasu w moim jadłospisie pojawi się smażony kotlet. To chyba jeszcze nic złego ;d Jakie warzywa powinienem jadać częściej, aby pomogły mi spalić tłuszcz oraz jakie owoce? Ponadto zacząłem chodzić na spacery i robię dużo przysiadów w domu. Jakieś rady? Robię coś źle? Proszę o odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Gość selenaaa

Cześć słuchaj miałam podobny problem do Ciebe więc postanowiłam napisać bo wiem jak się czujesz.. Posłuchaj trochę źle do tego podchodzisz jeśłi chcesz faktycznie schudnąć musisz w to uwierzyć i zmienić podejście do życia na każdej płaszczyźnie zrezygnuj z tych kotletów smażonych zupełnie zacznij robić coś więcej poza przysiadami pomyśl też o jakiś tabletkach np. iq green ma naturalny skład więc możesz czuć się bezpieczna. Wiesz ja przez 3 miesiace przy dobrej diecie, i ćwiczeniach schudłam 20 kg tooo było mega dużo więc uwierz w siebie i się za siebie weź w końcu chopie! :)

Odnośnik do komentarza

Dobrą poradę masz, wyżej. Zainwestuj w jakieś tabletki (mogą być i te iqgreen) to ci zmniejszy się łaknienie i będziesz mniej jeść ale wystrczająco żeby zapewnić organizmowi niezbędne witaminy. W tym wieku nie przesadzaj z jakimiś dietami bo organizm cały czas potrzebuje duzej dawki składników odżywczych witamin itd.

Odnośnik do komentarza
Gość gertrudda

Odchudzanie z głową , ja ćwiczę jem dużo warzyw i owoców mięso gotowane, ryby i dodaje do tego zieloną kawę max. Jestem zadowolona z tego produktu , waga poszła w dół a ja mam energię i czuje się dobrze.

Odnośnik do komentarza

ja za to skusiłam się na tabletki Slimcea z tego względu że widziałam jakie efekty osiąga moja koleżanka. Wcześniej ani myślałam o tego typu środkach ale jak zaczełąm jej zazdrościć coraz lepszej figury zamówiłam kuracje ze slimcea. Nie zawiodłam się. Tak jak na nią, na mnie też zadziałały.

Odnośnik do komentarza
Gość selenagomes

Bankowo chodzi o zieloną kawę! Wiem bo mam w domu taką "małą" wariatkę (siostrę ;d ) która próbuje od miesięcy różnych specyfików i akurat te całe iq green chyba fatkycznie jej trochę pomogły dupka już o wiele mniejsza ;p

Odnośnik do komentarza

Cześć, ćwicząc musisz mieć odpowiednią dietę, dokładnie wyliczone makro i mikro elementy i wszystko wagowo dobrane dla Ciebie i Twojego BMI. W przeciwnym razie zamiast spalać tkankę tłuszczową będziesz spalać swoje mięśnie. Dodatkowo usuń z diety owoce- ponieważ zawierają cukry, jedz dużo zielonych warzyw- brokuł,szpinak,
Doskonałym zamiennikiem oleju roślinnego-tak bardzo zakazanego jest olej kokosowy. Możesz zakupić go na allegro. Jest bezzapachowy i naprawdę rewelacyjnie się sprawdza do smażenia tych kotlecików.
Kolejną bardzo ważną sprawą jest odpowiedznia suplementacja i jedzenie systematyczne i powolne!!!! Czyli im dłużej zjadasz dany posiłek, tym lepiej dla Ciebie, organizm na czas na trawienie. I jedzenie posiłków o tych samoch porach-czyli systematycznść.
Ponad to wszystko proponuję Ci wykonać podstawowe badania:
Cukier
Cholesterol
hormony tarczycy
Bo to często mimo diety i ćwiczeń blokuje odchudzanie.
Polecam również picie czerwonej herbaty i wdrożeniu do diety tabsy typy "spalacz" dostępne w sklepach dla sportowców :)

Odnośnik do komentarza
Gość majka123456

W nawiązaniu do tego co wyżej tam się było pisane o tabletkach iqgreen to przy takiej charakterystycznym składzie tych tabletek jaką dietę warto zastosować? Coś konkretnego? Bo widzę, że tutaj trzeba jakoś fajnie pokomibnować i to może być bobma... jestem naprawdę zdeterminowana proszę o Waszą pomoc!

Odnośnik do komentarza
Gość wunderbaumka

Majka nalepiej jak udasz się do dietetyka ;) Każdy potrzebuje innej diety ale powiem Ci, ze ja przy tych tabletkach iq green stosowałam dietę która zakładała bardzo regulerne jedzenie i tak max o 19 jadałam ostatni posiłek i właśnie dzięki nim nie podjadałam wieczorami bo zmniejszały one łaknienie więc całkiem spoko poczytaj doradź sie mam nadzieję, ze znajdziesz coś dla siebie

Odnośnik do komentarza
Gość brylatnka

Przy iqgreen to bardziej polecam dietę 16/8, czyli jesz co kolwiek tylko 8 godzin dziennie i bierzesz dwie tabletki iqgreen na dzień. Dzięki temu masz mniej o wiele lepsze efekty niż jak trzymasz się jest złotej 19 godziny i po niej nie jesz już nic.

Odnośnik do komentarza
Gość dobromirka

Ale żeście chłopakowi zlansowały i zlansowaliście mózg :D no nie mogę, dobra młody słuchaj po kolei. Wyżej ci piszą o tabletkach iqgreen - jak podjadasz słodycze, kebaby, pijesz alko to bierz je sobie nie zaszkodzą a pomogę. Dalej - wiek masz dobry żeby się odchudzać, im później tym gorzej. Po pierwsze to żadnych głodówek, jedz to co lubisz, uprawiaj sport - basen? siłownia? będzie dobrze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...