Skocz do zawartości
Forum

czy to nerwica?


Gość olivex

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry. mam 15 lat i podejrzewam u siebie nerwice. co prawda nie mam się czym stresować, ale dzisiaj wyszłam ze szpitala. byłam tam z powodu wymiotowania wszystkiego co zjadłam. miałam zrobione wszystkie badania, które oczywiście nic nie wykazały. w szpitalu byłam dwie doby. wymiotowałam tylko 2 razy po napiciu się wody. dodam, że była u mnie wtedy mama, dzisiaj rano np. czułam sie dobrze. wróciłam do domu, dostałam lek polprazor, który mam brać na czczo codziennie przez 4 tygodnie, jeśli nic się nie zmieni, musze udać się na gastroskopię. nie wiem czy jest sens brać ten lek, ponieważ wydaje mi się, że to jest na tle nerwowym. w sensie, że ustawiłam sobie coś w głowie i teraz tak będzie cały czas. mam wrażenie, że mój mózg boi się kontaktu z ludźmi. kiedy jestem sama jest jakby lepiej, kiedy przychodzi do mnie chłopak to już robi mi się niedobrze. nie wiem czy jest to związane z tym, że boję się, że zwymiotuję.. nie radzę sobie już z tym, bo chodzenie do szkoły będzie dla mnie katorgą. przy próbie pójścia do szkoły w poniedziałek zwymiotowałam przy ubieraniu butów. dodam też, że nie mam w ogóle apetytu i nie jem nic od 4 dni :(. czy to może być jakaś nerwica? czy psycholog szkolny będzie w stanie mi pomóc? pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

mieszkam w małym mieście więc żadnego takiego psychologa/psychoterapeuty u mnie nie ma, żeby się umówić na spotkanie, więc zostaje mi psycholog szkolny w poniedziałek. myślicie, że psycholog szkolny będzie w stanie mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Gość domi1123

Moze z toba porozmawiac,ale czy specjalizuje sie w nerwicach to nie wiadomo, zapytaj go czy mozesz u niego przeprowadzić terapie indywidualna czy jest taka mozliwosc, czy po prostu on ci poda wskazówki co masz dalej robić. Wiem ze terapie do przychodni zdrowia psychicznego moze dać skierowanie lekarz ogólny do którego chodzisz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...