Skocz do zawartości
Forum

Częste oddawanie moczu i kłucie w jajnikach a ciąża


Gość ewelka23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Od pół roku staramy się z mężem o dziecko.Ostatnią miesiączkę miałam 5.01.11 cykle mam nieregularne 34,28,30dni...byliśmy u lekarza mąż badał nasienie,a ja robiłam ogólne badania i wyniki bez zastrzeżeń.Robiłam testy owulacyjne,w piątek 21.01 wyszedł mi pozytywny czyli było jajeczkowanie...natomiast kochaliśmy się z mężem w czwartek 20.01 kiedy jeszcze owulacja nie wystąpiła i w sobote a także niedziele 22,23.01.Dodam jeszcze,że 26.01 mierzyłam temperaturę i robię to do tej pory,temperatura wynosi 37,5 rano a wieczorem 37,8. czasem czuję lekkie kłócie na dole w brzuchu najczęściej jak siadam,troszeczke nabrzmiałe i bolące piersi i dosyc często oddaję mocz...czy to możliwe żebym była w ciąży? Co robić? Czekać do miesiączki? Czy jesli zrobię test to coś mi wyjdzie?

Odnośnik do komentarza

Test ciążowy wykaże ciążę od 10 dnia od zapłodnienia, także jeszcze na niego troszkę za wcześnie. Dni płodne występują w dniu owulacji, a także ok. 3 dni przed nią i 2 po, także wykorzystaliście cały ten przedział czasowy z mężem :) Pozostaje być dobrej myśli i trzymać kciuki! Pozdrawiam. PS: Pamiętaj tylko o tym, że jak bardzo chcesz zajść w ciążę to możesz sama nakręcić swój organizm na odczuwanie dolegliwości ciążowych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...