Skocz do zawartości
Forum

Dziwna fantazja u dziewczyny


Gość zdziwiony fred

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zdziwiony fred

Siema, wszedłem na to forum, bo mam "problem". Moja dziewczyna ma duzy temperament, oboje lubimy eksperymentować i to jest ok. Tylko powiedzcie mi czy to normalne co ona wymyśliła ostatnio. Chciała, żebym sobie wysmarował wacka tuńczykiem! a ona miała by to zlizywac. Zacząłem się śmiać, bo myślałem, że jaja robi czy coś, ale się obruszyła i powiedziała, żebym przemyslał sprawę. Kur.. ja też lubię żreć ryby ale z czymś takim się nie spotkałem jak żyję. ???

Odnośnik do komentarza
Gość zdziwiony fred

Dzisiaj rano pierwsze słowa jakie wypowiedziała gryząc mnie w udo na pobudkę były : mam ochotę na rybkę, mniamm. Wstałem szybko i powiedziałem , że ja też ale zjem w robocie,ona, że będzie czekała z niespodzianką. Normalnie boję się wracać na chatę.

Odnośnik do komentarza
Gość zdziwiony fred

No na poważnie i to jest najgorsze. Nudno nie jest to fakt, dziewczyna jest zwariowana i mnie zaskakuje ale jak się na to zgodzę, co jeszcze potem wymyśli ? Zawsze myslalem że mam wybitna fantazję seksualną i tu się myliłem, na takie coś nigdy bym nie wpadł. Niedługo wracam do domu, mam bekę i strach bo trudno mi to traktowac serio, ale wiem, że z nią nigdy nic nie wiadomo i będzie chciała zrealizować swój rybny pomysł. Masakra. Pocieszam się, że to nie szprot albo makrela, ale dziwne i tak. Spoko, że dbam o higienę. Spotkaliście się z czymś takim? Czuytam w necie o różnych upodobaniach ale to się nie mieści w normach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...