Skocz do zawartości
Forum

Chcę być bardziej samodzielna


Rekomendowane odpowiedzi

Hej hej. Mam prawie 15 lat. Wiele osób zarzuca mi że jestem strasznie rozpieszczona. Nie wiem czy coś w tym jest. Jak byłam dzieckiem zawsze miałam lalki z najwyższej półki i wgl takie śliczne rzeczy. Teraz moi rodzice mają ciężką sytuacje finansową , ale i tak są naukochańsii na świecie i inni też mi mówią że mam naj naj rodziców. Tata, babcia itp często odrabiają lekcje za mnie. Wiążą mi buty bym się nie schylała itp. Mama, tata, bacie itp mówią mi że jestem piękna i wgl zawsze ładnie mi mówią itp. Inni sugerują mi że jestem bardzo rozpieszczona i że nie poradzę sobie w życiu. Boję się tego bo faktycznie nic nie potrafię zrobić.Czy wy też uważacie że jestem bardzo rozpieszczona? Powinnam się zmienić? Ale jak??? Help!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Czarnulka 24lata

Jesteś " jedynaczką" ?
To Cię rozpieszczają,na każdym kroku...robią wszystko za Ciebie- lekcje odrabiają ? To już lekka przesadą !
A z tym wiązaniem butów to też " lekkie przegięcie "
No wydaję mi się,że w dorosłym życiu ciężko będzie Ci się odnaleźć !
Bo jak rodzina tak Cię traktuje - jak " małe dziecko " a Ty masz już,a może ( dopiero) 15 lat !!!
Bo jak tak " niańczą Cię-żebyś się nie schylała i Ci wiążą buty,a co Ty masz ' dwie lewe ręce,że Sama nie potrafisz'????
Jak Sama ( kiedyś pisałaś w poście,że Ty masz swój własny - różowy świat ) więc po co chcesz Go zmieniać ???
Rzeczywistość jest brutalna !!!
A Twoi rodzice pamiętaj,że nie będą żyć wiecznie i kiedyś będziesz musiała Sama sobie w życiu poradzić,ale jak Ty to zrobisz to nie wiem ?!
Czy z takiej- różowej pięknej ślicznej ( ah i eh ) księżniczki uda się zrobić,znaczy uda Ci się zmienić w normalną dziewczynę ?!
Sama się nad tym zastanów ?!
Chyba,że rodzice - za Ciebie też muszą myśleć ?!

Odnośnik do komentarza

Beautiful4Ever, odrabianie za Ciebie lekcji i wiązanie 15-latce butów to jest przesada. Nie wiem, czy taktować Twój wpis poważnie, czy jest to jakaś prowokacja.

Nie musisz się zmieniać, ale w przyszłości będziesz musiała poszukać kogoś, kto będzie Ci usługiwał. Wychowano Cię na księżniczkę, więc Twoja przyszłość to książę, zamek i skacząca wokół służba. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Czarnulka 24lata

Pchelka1234 ,wiesz ja nie wiedziałam,że Ona jest- Trollem ! He ;-) czytałam już kiedyś jakieś posty tej- "księżniczki" i wydaje mi się,że Ona jest za bardzo faworyzowana,niańczona i w ogóle i w szczególe !!!

Odnośnik do komentarza
Gość Czarnulka 24lata

Wiesz chyba jednak wole być brzydka i gruba - jak Ty to napisałaś,niż być taką- pusta lalką jak Ty!!!
Wiesz nie będę się zniżać do Twego poziomu i pozwolisz,że nie skomentuje tego postu,który tyczył się w moim kierunku!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Czarnulka 24lata

A czego ja mam Ci niby zazdrościć bo nie wiem ???
Że jesteś rozpieszczoną,rozkapryszoną gówniarą ?
Wcale się nie dziwię,że nie masz znajomych !!!
A co do tego,że jestem ' gruba i brzydka ' to najpierw się zastanów do kogo takie teksty piszesz !!!!
Powodzenia w dalszym Twoim życiu,mam nadzieje że sobie poradzisz jak już dorośniesz bo pamiętaj - takie ' różowe księżniczki ' nie mają łatwo !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...