Skocz do zawartości
Forum

czary


Gość majka2491

Rekomendowane odpowiedzi

Spotykałam się z chłopakiem od listopada, był miły, czuły, pisał codziennie smsy, tęsknił, nie mógł spać. Od grudnia byliśmy już razem, niedawno do mnie przyjechał, było wszystko ok, oprócz tego że nie mogliśmy się kochać, był za miękki, a wcześniej pisał że mnie pragnie itp. Przestał pisać, niedawno mi powiedział że przestał już za mną tęsknić. Płakał. Pytałam o co chodzi ale o nie wie, rok temu straciłam chłopaka i przyjaciółkę, to straszny cios dla mnie. Chce żebym dała mu czas, ale boi się że już nic do mnie nie poczuje. Czy to jakieś czary? Spał na poduszcze byłego. Proszę o pomoc, jestem zrozpaczona, moje życie już nie ma sensu

Odnośnik do komentarza

majka2491, nie sądzę, że wątpliwości co do uczuć względem Ciebie czy problemy ze wzwodem u Twojego chłopaka były konsekwencją czarów albo tego, że spał na poduszce Twojego byłego partnera. Możliwe, że problemy seksualne to tylko chwilowa niedyspozycja, stres, przemęczenie. Co do zamiarów chłopaka względem Ciebie, chyba nikt nie będzie w stanie na to odpowiedzieć. Poczekaj, poobserwuj chłopaka, zobacz, jak Cię traktuje. Znacie się w sumie dość krótko, więc możliwe, że chłopak potrzebuje więcej czasu. Nie spieszcie się z seksem. Dajcie sobie czas na lepsze poznanie. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

On widać miłość łączy ze w zwodem i skoro nie stanął na wysokości zadania,uważa ,że uczucie odeszło...,a brak wzwodu może mieć inne podłoże i tak jest najpewniej,
jest mu też wstyd,bo dla płci męskiej jest duży dyskomfort,

to ,że pisał iż Cię pragnie ,tęskni czy kocha,mogło oznaczać miłość=seks.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Nie kocha mnie, nic do mnie nie czuje, nie zależy mu, ma depresję, nie wiem czy jest o co jeszcze walczyć, nie wierzę że tak szybko się odkochał

majka2491, skoro Twój chłopak choruje na depresję, możliwe, że przechodzi różne problemy emocjonalne, które też niekorzystnie odbijają się na Waszym związku. Osoby w depresji często nie widzą sensu życia, sensu bycia z kimś, nie zależy im nie tylko na osobach, ale nawet na tym, by wstać rano z łóżka czy się umyć. Nie mówiąc już o problemach natury seksualnej. Nie dość, że depresja sama w sobie redukuje ochotę na seks, to libido mogą skutecznie obniżać antydepresanty, które się zażywa. Nie wiem, czy Twój chłopak leczy się jakoś, ale powinien pomyśleć o farmakoterapii i/lub psychoterapii. Może wcale nie jest tak, że się odkochał, że nagle przestało mu zależeć, że pomylił seks z miłością, co być może nie jest w stanie teraz zadbać o związek tak jakbyś tego oczekiwała, bo sam sobie ze sobą nie radzi ze względu na chorobę? Być może teraz on potrzebuje więcej wsparcia w czasie walki z chorobą? Nie wiem... Gdybam, bo nie znam Ciebie, Twojego chłopaka, nie wiem, jak dokładnie wygląda(wyglądała) Wasza relacja. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość majka2491

On mieszka 300km ode mnie. Mówił że chcę się spotykać, teraz zmienia zdanie, nie odpisuje na smsy, nibyy wwczroaj pisał że mu mnie brakuje ale nie chce się spotkać, ja mu mówiłam że go kocham i chce go wspierać, ale on nic nie odpowiedział na to

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...