Skocz do zawartości
Forum

Nerwica a Anemia


Gość kamil2000

Rekomendowane odpowiedzi

kamil2000, podejrzewam, że diagnoza nerwicy jest bardzo prawdopodobna, skoro wyniki badań wychodzą w porządku, a Ty nadal doświadczasz nieprzyjemnych dolegliwości. Najprawdopodobniej są to somatyczne objawy lęku. Obawiasz się o własne zdrowie, a nawet życie, co jest znamienne np. dla zaburzeń hipochondrycznych (rodzaj nerwicy). Czy aktualnie leczysz się w jakiś sposób? Korzystasz z psychoterapii albo bierzesz jakieś leki? Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość domi1234

Nerwica na 100%. Polecam psychoterapię pod kątem nerwic w przychodni zdrowia psychicznego. Jak ja to znam... Wiem to jest straszne cierpienie... Ale tylko psychoterapia moze ci pomoc, bo na leki na nerwicę chyba jestes za mlody..

Odnośnik do komentarza

Mysle dziecko moje drogi,ze wpajasz sobie do swej podswiadomosci roznego rodzaju symptomy chorob ,lèkow ,i z tego owocuja u ciebie wszystkie problemy ja bym ci zaproponawala magnes w postaci migdalow widzac mlody wiek ktory wspomaga uklad centralny mozgu (nerwica) niestety spotykamy sie dzis z bardzo mlodym wiekiem w ktorym problemy przewyzszaja trudnosci dnia codziennego zwiazane ze stresem,przykrosciami,oraz strachem przed chorobami ,smiercia,wypadkami itd.jezeli masz ochote porozmawiamy, razem sprobujemy znalezc przyczyne i odpowiednie rozwiazanie do twego problemu

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł Pangolin

kamil2000
Za młody? nawet nie wiesz jakie ja mam lęki :)

Drogi Kamilku !

Mam dla Ciebie wiadomość od Leny V . Popsuł się jej laptop i nie ma dostępu do neta. Wkrótce się do Ciebie odezwie. To wkrótce może potrwać mniej więcej do piątku, bo w tym terminie mają naprawić laptopa. Mam Ci przekazać, że serdecznie Cię pozdrawia i żebyś się dzielnie trzymał.

pozdrawiam

Paweł Pangolin

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...