Skocz do zawartości
Forum

Ciąża przy pominięciu tabletki


Gość ela234

Rekomendowane odpowiedzi

Od 1.5 roku zażywam tabletki antykoncepcyjne...ostanio zapomniałam zażyc 17 tabletki z opakowania (sobota) w ten sam dzien uprawiałam seks i doszło do wytrysku we mnie...nastepnego dnia rano (niedziela)zażyłam dwie tabletki na raz 17 i 18 od jutra powinnam zrobi przerwe moge ją zrobi? hmm...chciałam zeby to było moje ostanie opakowanie poniewaz chce zaprzestac stosowania tej antykoncepcji...czy moge to zrobic?? jakie jest prawdopodbienstwo ciązy ??

Odnośnik do komentarza

Tzn, te opakowanie, które kończysz ma być ostatnie czy jeszcze chcesz brać jedno? Jeśli nie zrobisz przerwy między blistrami nie dostaniesz okresu. Jeśli pominęłaś tabletkę w połowie opakowania to ochrona antykoncepcyjna została zmniejszona na ok. tydzień, więc ryzyko ciąży istnieje. Musisz zrobić test ciążowy by to sprawdzić, a taki apteczny daje wiarygodny wynik w 10 dni od zapłodnienia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Wszytsko zalezy jakie są to tabletki np jesli są to y*** to jesli w 2 tygodniu sie zapomni o jednej i zazyje pozniej ochorna nie jest zmiejszona, w 3 tygodniu nalezy albo natychmiast przestac przyjmowac i zrobic 7 dniowa przerwe albo nie rozbic przerwy i skonczyc biezace opakowanie i odrazu zazyc nastepne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...