Skocz do zawartości
Forum

Nie mogę wyprostować włosów


Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie łatwiej jest wyprostować włosy równej długości aniżeli cieniowane. Czy podczas zabiegu stosujesz środki do stylizacji na ciepło? Mogą one znacząco zwiększyć trwałość fryzury. Pamiętaj również o tym, aby włosy prostować wyłącznie wtedy, gdy są one całkowicie suche. Jeżeli zabieg wykonasz na świeżo umytych, lekko wilgotnych włosach, to tym samym zmniejszysz trwałość fryzury.

Odnośnik do komentarza

Beautiful4Ever
Dziękuje bardzo za pomoc. Używam takiej maski do włosów która trochę pomaga mi je prostować. Co do wcześniejszej odpowiedzi mam długie włosy, prawie za piersi :)

To poza maską możesz również zastosować preparaty nie wymagające spłukiwania, które dodatkowo utrwalą efekt prostych włosów :), np. sera czy emulsje wygładzające. Aplikujesz je na wilgotne włosy.

Odnośnik do komentarza

Hej, ja Ci polecam ( bo też mam taki problem tylko mam po prostu takie mało podatne włosy) różnego rodzaju preparaty w sprayu do prostowania włosów. Ja aktualnie używam bardzo taniego z Joanny jestem mega zadowolona. jest to mgiełka na bazie lakieru do włosów tylko ich nie skleja, zawsze psikam na pasmo przez prostowaniem efekt super :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...