Skocz do zawartości
Forum

Marzę o botoksie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość werka80

żeby z siebie zrobić dziwaka to chyba nie trudno jak wybierzesz nieodpowiednia gabinet medycyny estetycznej. Ale tak jak piszą botox i kwas hialuronowy to dwie różne substancje poczytaj chociażby sobie o tym. Dobry lekarz nie pozwoli na to by klient wyszedł udziwniony z gabinetu, tylko zadba o to by wyglądało to estetycznie.

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszkadf

~Wioloa
~Agnieszkadf
Ja robiłam sobie usta w klinice dr legrand i jestem bardzo zadowolona, uzyskałam delikatny zabieg powiększania bez efektu karpia. Mogę polecić to miejsce.

A gdzie jest ta klinika?

W Krakowie, w samym centrum. Bardzo profesjonalne miejsce i miła obsługa. Polecam

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny interesuje mnie zabieg powiekszenia ust i chciałabym zredukować widoczne zmarszczki w okolicach oczu i czoła. Nigdy nie poddawałam się zadnym zabiegom. Chciałabym sie dowiedziec jak wygladaja i czy sa bezpieczne.
Interesuje mnie tez Wasza opinnia o Magicznej Klinice w Warszawie lub Krakowie, ponieważ tam chciałabym ten zabieg wykonać?

Odnośnik do komentarza
Gość Nat_Natalia

Pokaż swojej mamie zdjęcia po zabiegach np. w CMD i okaże się, że na żadnym zdjęciu nie ma, jak to określiła, "Dziwaka" ;) Myślę, że na wizycie konsultacyjnej dowiesz się wszystkiego, ile ml kwasu wystarczy w Twoim przypadku aby usta wyglądały naturalnie :) Chociaż może zdarzyć się tak, że lekarz powie, że masz piękne usta, których nie należy poprawiać, bo jesteś jeszcze młoda i na tego typu zabiegi przyjdzie czas :)

Odnośnik do komentarza
Gość paulinkapa

katia30i1
Dziewczyny interesuje mnie zabieg powiekszenia ust i chciałabym zredukować widoczne zmarszczki w okolicach oczu i czoła. Nigdy nie poddawałam się zadnym zabiegom. Chciałabym sie dowiedziec jak wygladaja i czy sa bezpieczne.
Interesuje mnie tez Wasza opinnia o Magicznej Klinice w Warszawie lub Krakowie, ponieważ tam chciałabym ten zabieg wykonać?

Robiłam w Magicznej Klinice botox, jestem bardzo zadowolona z efektu. Ja akurat robilam w Warszawie u dr Roberta. Wszysttkie zabiegi robią lekarze i przy tym ceny maja bardzo przystępne.

Odnośnik do komentarza

Ale ust nie powieksza sie botoksem.Wiele osób jak uzywa słowa botoks ma na myśli wypełnienia. Botoks to toksyna botulinowa która sprawia, że mięśnie w danej okolicy przestają się poruszac. I dzieki temu nie tworzą się zmarszczki.

Powiększanie ust polega na czymś innym, o czym możesz sobie poczytać na tej stronie:
https://arteclinic.pl/medycyna-estetyczna/nawilzenie-powiekszenie-modelowanie-ust
Rezultat zabiegu powiększania ust widoczny jest od razu. Utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy w zależności od rodzaju preparatu, wieku, stanu i kondycji skóry, stylu życia, indywidualnych cech organizmu.

Dobrze jest przy tym wybrać profesjonala klinikę tak aby cieszyć się dobrym efektem.

Odnośnik do komentarza
Gość JoannaZychowicz

15 lat... dziewczyno na botoks to chyba jeszcze za młoda jesteś... Najpierw dorośnij a potem mysl o powiekszaniu ust. I jak już to ja bym się zdecydowała na kwas hialuronowy na Twoim miejscu. Sama miałam wypełniane usta bardzo dobrym preparatem Restylane. Efekt dość długo się utrzymuje i jest naturalny.

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina Pieczyk

No przede wszystkim taka, ze botoks jest bardzo silną neurtoksyna - mam w składzie toksyne botulinową. Kwas hialuronowy jest organicznym związkiem i to o wiele bardziej bezpiecznym niz botulina. Co do powiekszania jeszcze ust jeszcze. Ja jestem po powiekszaniu ust 0,5 ml na całe usta Restylane Kysse. Efekt jest w porządku, naturalny, ogólnie uzyskałam to co chciałam. Sauny trzeba tylko unikać i innych czynników, które niwelują działanie kwasu. A sam prearat tez jest bardzo bezpieczny. Wgl zanim przystąpicie do zabiegu powiększania nawet kwasem to zastanówcie się jakiej jakości jest dany preparat. Bo już widziałam jak dziewczynie po kiepskim kwasie zrobiły się grudki i potem trzeba taki kwas potem było ściągać. Widok? okropny.

Odnośnik do komentarza

wątek już trochę ma. ciakawa jestem czy to dziewczę 15 letnie zrobiło sobie kacze usta. Ciekawe gdzie trafiła żeby siebie oszpecić? No chyba że trafiła do dobrego gabinetu medycyny estetycznej gdzie przemówili jej do rozsądku :)

Odnośnik do komentarza

Botoks? A nie lepiej zdecydować się na mniej inwazyjne zabiegi na przykład fotoodmładzanie bardzo dobrze się sprawdza. Wygładza zmarszczki i dobrze ujędrnia skórę, serio, ja już po pierwszy zabiegu widziała znaczną poprawę, także mogę polecić ten zabieg na twarz. To delikatniejszy zabieg niż na przykład peeling chemiczne, a daje podobne rezultaty, ja mam akurat wrażliwą cerę. 

Odnośnik do komentarza

Najlepszą opcją są kliniki medycyny estetycznej, ja już od dawna tylko w takich miejscach wykonuję zabiegi na twarz. Chodzę do Elite na złotą w Wawie, mają szeroki zakres usług, więc można bez problemu dopasować zabieg do rodzaju problemu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...