Skocz do zawartości
Forum

petting


Gość Mariola8585

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariola8585

Witam. Mam problem odnośnie pettingu. Ponieważ na przełomie grudnia/stycznia uprawiałam z chłopakiem petting. Oczywiście byliśmy nadzy. Nie było żadnego kontaktu jego narządów płciowych z moimi jednak gdy on doszedł to poprawiał sobie penisa. I po jakimś czasie (na pewno nie mniej niz 30min, w okolicy 1-2h) Znowu zaczęliśmy się kochać. On miał suche ręce jednak nie poszedł ich umyć a wkładał mi je znowu do pochwy. Czy możliwe jest że po odstępie 1-2h plemniki mogłyby przeżyć na ręce jeżeli była ona sucha? Dodam również że mam nieregularne okresy od 27-31 dni ostatni okres miałam 12 grudnia a obecnie jest 29dc i żadnych objawów okresu ani ciąży. Po prostu nic. Jeszcze jednym zmartwieniem dla mnie jest to że podczas uprawiania pettingu 18 dnia obecnego cyklu. Po dość intensywnym zabawianiu się z chłopakiem zaczęłam krwawić i trwało to do końca dnia w okolicy od 17 wieczorem a rano nie było już śladu po krwawieniu jednak była to bardzo widoczna krew Kilka dni przed tym zdarzeniem (18dc i krwawieniem) również uprawialiśmy peeting jednak krwawienie wtedy nie wystąpiło a zdarzenie z nieumytymi palcami w pochwie miało miejsce prędzej przed krwawieniem w 18dc jak i później po krwawieniu jednak krwawienie nie przytrafiło się już później. Czy możliwe jest że mam jakieś zaburzenia hormonalne ? czy było to może plamienie owulacyjne ? jednak nigdy takie coś mi się nie zdarzało. Strasznie się martwię teraz z moim chłopakiem. Czy po takiej sytuacji możliwa jest ciąża? (jeżeli wkładał mi palce do pochwy a miały one kontakt ze sperma i nie były umyte ale minęło od kontaktu spermy z jego dłonią minimum 30min i dłoń była sucha) oraz co mogło spowodować te krwawienie w 18 dniu cyklu ? Niepokoi mnie również szyjka macicy która znajdowała się jeszcze niedawno z 4-5 dni temu całkiem nisko a teraz znajduje się wysoko. Słuzu brak, pochwa strasznie sucha. Co mam robić ? Spokojnie czekać na okres ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...