Skocz do zawartości
Forum

Wypadanie wlosow


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,widze ze byl juz watek wypadajacych wlosow,ale moj problem nie wynika z powodu ciazy,czy urodzenia dziecka.Moze od poczatku.Wypadaja mi wlosy juz prawie od roku,myslalam ze moze zla dieta lub warunki pogodowe,ale wydaje mi sie ze problem jest grubszy.od jakiegos czasu tez skora na glowie mnie strasznie swedzi.Nie wiem moze ktos mial podobny problem i wie o co chodzi? Chyba nie obejdzie sie bez wizity u lekarza,ale moze cos podpowiecie?bardzo dziekuje za ewentulane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Produkt pomógł juz nie jednej osobie
Follixin to rekomendowany przez lekarzy w terapii odbudowującej włosy preparat do codziennego stosowania, który pozwala odzyskać naturalne włosy.
Follixin poszerza cebulki włosa, wzmacnia korzeń i pogrubia pochewkę każdego włosa aby odbudować utracone włosy i chronić pozostałe od środka. Poprzez skórę głowy wzmacniane są także zdrowe cebulki.
Dokładnie przetestowany w serii badań klinicznych z podwójnie ślepą próbą Follixin jest rekomendowany przez lekarzy w terapii odbudowującej włosy do bezpiecznego, samodzielnego, codziennego stosowania Odzyskaj naturalne włosy i popraw swoją samoocenę, wyglądaj na silniejszego i bardziej pewnego siebie.
http://track.follixin.pl/product/Follixin/?uid=21999&pid=125&bid=advandec

Odnośnik do komentarza

u mnie na wypadanie włosów sprawdziło się Evenswiss Hair Protection System Serum ze Szwajcarii . Serum zatrzymuje wypadanie włosów w kilka dni. Wiem, bo wypróbowałam na sobie. Włosy z dnia na dzień przestają wypadać! Uważam, że naprawdę warto wypróbować.

Odnośnik do komentarza

Składniki zawarte w kosmetykach przeciwdziałających wypadaniu włosów pobudzają mikrokrążenie skóry głowy. Dzięki temu do cebulki włosa dociera więcej składników odżywczych pochodzących z pożywienia, a włosy stają się mocniejsze. Niemniej jednak, warto pamiętać o tym, aby zdiagnozować czynnik odpowiedzialny za wypadanie włosów. W tym celu należy się udać do lekarza dermatologa na wizytę.

Odnośnik do komentarza

Witam mam 22 lata i od zawsze miałam zdrowe włosy jednak od ok 2lat zaczely mi wypadać jednak przez niecaly ostatni rok po przeprowadzce wypadly mi 2/3 włosów mie używam prostownicy ani suszarki ok półtora roku bylam u trychologa ok pól roku temu miałam badanie trichoskopem po czym uslyszalam ze jest ok tylko mam cienkie włosy a zawsze miałam mocne i grubsze i dostałam lekj do wykupienia z numerkami dostępne u nich za 800 zl ! I szampny emolium I biovax na zmiane wiec kupilam Te szampony biovax I poszlam do dermatologa ktory przepisal mi cynk na recepte botebal I loxon 2% I do mnie mowi pani wciera loxon I bedzie dobrze przychodze za 3 miesiace z 1/3 wlosow mniej a on zebym dalej tu wsxystko brala a ja do niego ze ja chce leki a nie loxonco nie dziala dzis mam wizyte u kolejnego dermatoga mialam robone zelazo tarczyce mocz mam regularly okres a po ciazy zrobil mi sie troche tradzik ale wlosy nie wypadaly nie biore taez tabletek antykoncepcyjnych ani niczego takiego odstawilal loxon na tydzien poniewaz po psiknieciu wypadalo wiece same wlosy mi wisza z cebulkami do dolu ale jak wczoraj je umylam to wypadaly pasemkami wyrzucilam ich z 200 patrzac na to czyje sie jak w kiepskie reklamie i wybycham placzem wlosy same mi wystchaja i po tym jak wyschna he czesze a i tam Sa tak splatane ze ciezko je uczesac mimo ze biore na koncowki olejek arganowy 100 % naturalny uzywalam tez szamponow dermena i dermena repair a podczas mycia trzymam wlosy za koniec Bo jak umylam normal is to lecily jakby sie nie trzymaly myslalam o mezoterapi iglowej glowy ale nie chce stracic kilka tysiecy na cos co mi moze pomoc ale gwarancj mi nikt nie da mam zakola z obu stron glowy a na czubku lyse miejsca zakruwaja mi pasemka ktorych jest coraz mniej I przesunela mi sie linia wlosow tam o 3 4 centymetry pomocy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o nadmierne wypadanie włosów to u mnie najbardziej sprawdził się Vitapil. Moje włosy po ciąży były bardzo osłabione i dodatkowo bardzo wypadały. Teraz jest dużo lepiej. Włoski się zagęściły i co najważniejsze przestały wypadać.

Odnośnik do komentarza

jak włosy mocno wypadają i bardzo ci to przeszkadza, to może warto się zapisać na zabieg smart graft do kliniceki mediart clinic w Poznaniu ? Moja babcia korzystała własnie z tego zabiegu, bo biedna miała placki na głowie, teraz jest coraz lepiej, ma gęste, ładne włosy do ramion :)

Odnośnik do komentarza

Ja to miałam długie przeboje z hamowaniem łysienia i koniec końców pomógł mi Hair Medic. Pierwszy preparat po którym faktycznie było czuć z dnia na dzień że coś działa. Po pierwsze czułam na skórze takich efekt odświeżenia i zarazem oczyszczenia. A po miesiącu już było prawdziwe baby hair!

Odnośnik do komentarza

Swojemu mężowi kupiłam serum biotebala, ponieważ zaczęły mu nadmiernie wypadać włosy. Nie jest to oznaką łysienia i nie jest oznaką chorej tarczycy, sprawdziliśmy. Myślę, że to raczej przesilenie i chwilowy problem, który spokojnie jesteśmy w stanie opanować.

Odnośnik do komentarza
Gość Honoratkaaa

Hej, polecam wizytę u trychologa na początek. Jeśli pozostaną ci jakieś łyse placki na głowie bądź widoczne przerzedzenia to może warto pomyśleć o przeszczepie włosów ? Na instagramie wyświetla mi się często ten post, to znak

Odnośnik do komentarza
Gość gosc Jola

Ja wizyty u trychologa nie polecam, trycholog to nie lekarz, kase zaplacilam, a i tak skonczylo sie wizyta u dermatologa. Pani dermatolog zebrala najpierw szczegolowy wywiad, pytala o diete, stresy w pracy..., zrobila podstawowe badania, czego nie mogla zrobic Pani trychologi i na poczatek zaproponowala dwa prepraty jeden dzialajacy miejscowo minovivax 5% i drugi doustnie jako suplementacja biotyny i innych mikroelementow. Stosuje od dwoch miesiecy i wlasnie zauwazylam pierwsze efekty, wlosy zrobily sie bardziej lsniace i mniej ich wypada. Polecam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...