Skocz do zawartości
Forum

Możliwa ciąża


oliks134

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakieś 6 tyg temu moj chlopak dotykał mnie penisem z preejakulatem po wargach sromowych i łechtaczce,zadnego stosunku ani wytrysku do srodka nie bylo,pozniej robił mi palcówke ale nie wiem czy miał preejakulat na palcach czy nie bo mogl wczesniej ręką poprawiać sobie penisa.Ti było 23.11 czyli 13 dni po okresie pozniej 6 grudnia dostalam okresu i 1 stycznia też dostalam okresu i teraz po tym okresie przez 1 dzień mialam we śluzie krew nigdy tak nie mialam.Czy mogę być w ciązy? Dodam że schudłam ostatnio 6 kg,ostatnio mam ochote na slodycze, po jedzeniu boli mnie zoladek az mi niedobrze, ogólnie ti caly dzien boli mnie zołądek i jest mi niedobrze, po oddaniu moczu boli i piecze mnie pochwa,ale to tylko wtedy jak za długo mocz trzymam i mam wrazenie że brzuch mi urósł i jest twardy a twardy jest wtedy tylko jak go napne bo tak to jest normalnie tłuszczyk bo przyznam że chuda to ja nie jestem,i albo mam straszna ochote na jedzenie albo nie mam wcale apetytu.Czy to moze byc ciaza pomicy!!

Odnośnik do komentarza
Gość oliks1345

No dostałam tylko były trochę rozregulowane góra 2 dni.Czy to może być ciąża urojona? Albo sobie sama wmawiam że mam objawy jak w ciązy ,już nie wiem sama.A mam jeszcze jedno pytanie kiedy zaczyna rosnąć brzuch w ciązy? I jaki on sie robi bo może tylko mi się wydaje że urósł?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...