Skocz do zawartości
Forum

Zwymiotowana tabletka antykoncepcyjna a ciąża


Gość chiliska

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam zespół policystycznych jajników, żeby moje hormony się wyregulowały lekarz zalecił mi stosowanie środków antykoncepcyjnych A***. Biorę dopiero drugie opakowanie 5 dni. Zawsze o 22 wieczorem. Mam problem bo wzięłam tabletkę o 22 i później po ok 2 godzinach zwymiotowałam i zupełnie zapomniałam że zwymiotowałam i kochałam się tej nocy z moim facetem. jak wstałam zorientowałam się co się stało i wzięłam tabletkę po 9 rano. Czy możliwe że jestem w ciąży? czy może któraś dziewczyna miała podobną sytuację? Boje się że wtedy kiedy się kochałam to przecież nie miałam żadnej ochrony a on skończył we mnie. Ta poranna tabletka to chyba niewiele daje skoro była wzięta po fakcie;((( a ja biorę te tabletki żeby mieć cykle owulacyjne i płodne:( Bardzo proszę o rady i pomoc!! Dziękuję chiliska

Odnośnik do komentarza

Niestety, ale wymioty bądź biegunka osłabiają ochronę antykoncepcyjną przy przyjmowaniu tabletek hormonalnych. Ryzyko zajścia w ciążę istnieje, chociaż nie jest bardzo duże, ponieważ stosowałaś już tabletki przez 5 dni. Mimo wszystko powinnaś zrobić test ciążowy lub udać się do lekarza. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...