Skocz do zawartości
Forum

Czy istnieje możliwość że jestem w ciąży?


Gość kjmnj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kilka dni temu miałam stosunek z moim chłopakiem. Trwał on około 8min i był przerywany bez zabezpieczenia. Był to nasz pierwszy raz. Według moich obliczeń powinnam mieć wtedy dni niepłodne. Okres spóźnia mi się już tydzień. Czy możliwa jest ciąża?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 17 lat i nieregularne miesiączki. Wcześniej zdarzało mi się dostawać okres co 3msc. Przepisano mi duphaston. Brałam go 3 miesiące, potem byly dwie regularne miesiączki, a teraz od kilku miesięcy mój cykl trwa około 40 dni. Ostatni okres wystąpił 25.11. Cykl trwa już 46 dni, a od 3 dni występuje brązowe plamienie. Dodam, że jestem aktywna seksualnie. Bardzo uważamy, ale sama nie wiem co myslec.Test ciążowy 4 dni temu wyszedł negatywnie, mimo to martwię się. Czy moge byc w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 17 lat i nieregularne miesiączki. Wcześniej zdarzało mi się dostawać okres co 3msc. Przepisano mi duphaston. Brałam go 3 miesiące, potem byly dwie regularne miesiączki, a teraz od kilku miesięcy mój cykl trwa około 40 dni. Ostatni okres wystąpił 25.11. Cykl trwa już 46 dni, a od 3 dni występuje brązowe plamienie. Dodam, że jestem aktywna seksualnie. Bardzo uważamy, ale sama nie wiem co myslec.Test ciążowy 4 dni temu wyszedł negatywnie, mimo to martwię się. Czy moge byc w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam :) mam takie pytanie ostatni raz okres miałam 6 grudnia skończył mi się 11 grudnia uprawiałam seks z chłopakiem cały czas w gumce jedyne co to 1 i 2 stycznia zdarzyło nam się pare razy włożyć członka do środka ale 1 zanim poleciało chłopak zdążył wyciągnąć i jak wyciągnął musiał jeszcze troche poruszać ręką żeby poleciało natomiast 2 pare razy w środku był i dopiero założyliśmy prezerwatywe i sperma poleciała do prezerwatywy jedyne co tego dnia 1 i 2 stycznia mogło sie dostać to prejakulat

Odnośnik do komentarza

Witam zanim dostanę się do lekarza, chcę zasięgnąć porady. We wrześniu 2015 roku odstawiłam tabletki antykoncepcyjne.Ostatnia miesiączka pojawiła się 29.12.2015, 11 dnia cyklu kochałam się z narzeczonym, wytrysk nastąpił w środku, czy jest możliwość że mogę zajść w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Witam. Wczoraj kochałam się z chłopakiem, jednak prezerwatywa pękła. Chłopak nie skończył we mnie (wyszedł dokładnie w momencie, kiedy doszedł, jednak nie wiemy, czy prezerwatywa pękła jeszcze we mnie, czy w momencie, kiedy miał wytrysk). Godzinę po tym stosunku zażyłam tabletkę ellaOne. Wczoraj był 10 dzień mojego cyklu, cykle zazwyczaj mam 30-31 dniowe. Czy jest możliwość, że będę w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam, W 13 dniu mojego cyklu miesiączkowego uprawiałam z chłopakiem petting. Jego wytrysk miał miejsce na chusteczkę higieniczną, następnie dokładnie wytarł palce. Przytulaliśmy się a po jakimś czasie dotknął mojej pochwy, bez wkładania palców. Teraz bardzo się denerwuje bo obawiam się ciąży. Naczytałam sie na internecie roznych opinii na ten temat. Jeżeli to ma jakieś znaczenie to jestem dziewicą.

Odnośnik do komentarza

Witam! Wczoraj uprawiałam seks ze swoim chłopakiem, niestety prezerwatywa pękła. Chłopak wyszedł ze mnie dokładnie w tym momencie, kiedy miał wytrysk, więc większość spermy znalazła się poza moim ciałem, nie wiemy jednak czy prezerwatywa pękła jeszcze we mnie, czy w momencie, kiedy miał wytrysk. Godzinę po stosunku zażyłam ellaOne, wczoraj był 10 dzień cyklu (zazwyczaj cykl ma 30-31 dni). Czy istnieje możliwość, że będę w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 17 lat i nieregularne miesiączki. Wcześniej zdarzało mi się dostawać okres co 3msc. Przepisano mi duphaston. Brałam go 3 miesiące, potem byly dwie regularne miesiączki, a teraz od kilku miesięcy mój cykl trwa około 40 dni. Ostatni okres wystąpił 25.11. Cykl trwa już 46 dni, a od 3 dni występuje brązowe plamienie. Dodam, że jestem aktywna seksualnie.Test ciążowy 4 dni temu wyszedł negatywnie, mimo to martwię się. Czy moge być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie odnośnie tabletek antykoncepcyjnych Yasminelle. Biorę tabletki o godzinie 11, jednak 8 dnia pominęłam pastylkę i wziełam kolejnego dnia o normalnej porze 2 zgodnie z ulotką. 8 dnia okolo 23 współżyłam bez zabezpieczenia. Jak duże jest ryzyko zajścia w ciąże? Przez pierwszy tydzień tabletki były stosowane prawidłowo.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanie odnośnie tabletek yasmminelle. Biorę tabletki około 2 lata, o godzinie 11:00. Zdarzyło mi się pominąć 8 tabletkę z blistra. Zgodnie z ulotką następnego dnia przyjęłam o 2 tabletki, 8 i 9 na raz o stałej godzinie. Jednak w dniu pominięcia tabletki o 23 współżyłam bez zabezpieczenia. Czy istnieje duże ryzyko zajścia w ciąże w związku z opisaną sytuacją? Dodam, że w tygodniu poprzedzającym pominięcie (przez cały 1 tydzień)branie tabletek było stosowane prawidłowo.

Odnośnik do komentarza

5 grudnia, po 16h od wpadki, zażylam tabletkę dzień po 120h. Tydzien przed planowanym okres,8 grudnia, dostałam krwawienia, które było obfite trwało do 18 grudnia. Mam obolałe piersi, wzmożony apetyt i mam wrażenie że pobolewa mnie brzuch. 8 stycznia wykonałam test płytkowy, wyszedł negatywnie. Po incydencie dochodziło jeszcze do stosunków zawsze z zabezpieczeniem.Ostatni stosunek 1 stycznia. Czy ta tabletka może tak opóźniać okres ? Czy te obolałe i nabrzmiałe piersi mogą być oznaką ciąży ?

Odnośnik do komentarza

Po masturbacji nasienie znalazło się na moim brzuchu następnie poszedłem umyć się do łazienki i obmyłem się parę razy wodą z kranu. Następnie z powodu braku papieru wytarłem się wkładką higieniczną mojej dziewczyny i wyrzuciłem ją do kosza. Jest jakieś prawdopodobieństwo zajścia w ciążę gdyby dziewczyna użyła ten wkładki ? Na prawdę proszę o szczerą odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witam, Odbyliśmy stosunek z partnerką. Był to zarówno pierwszy mój jak i jej. Początek był trudny, penis w prezerwatywie lekko opadł, następnie było już ok. Kolejnym problemem była strasznie ciasna pochwa, na nie wiem czy nawet przebiłem błonę (brak krwi)a moją partnerkę strasznie bolał jakikolwiek ruch, lecz nadal uprawialiśmy seks był wytrysk. Penis nie wszedł dalej niż ok. połowy długości. Wytrysk był w kondomie, który był cały i nie było wycieku, Czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże?

Odnośnik do komentarza

Witam . okres spóźniał mi się 9 dni. Dzisiaj mam ciemnobordowe krwawienia bez skrzepów krwi. ból brzucha jest dużo mniejszy niż przy normalnej miesiączce. własciwie nie ma go prawie wogule. Czuje ból piersi . Nigdy mi sie nie spóźniał okres. były to 28/29 dni. Współżyłam bez zabezpieczenia.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. w 26 dniu cyklu ( dni niepłodne ) odbyłam stosunek przerywany niestety bez zabezpieczenia. nie było wytrysku wewnątrz. 18 godzin później zażyłam tabletkę Ellaone. Nie miałam żadnych dolegliwości po niej. Trzy dni po stosunku miałam planowo dostać okres. Pojawił się on dzień po terminie. Czy jest prawdopodobieństwo ciąży ?

Odnośnik do komentarza

Witam W 7 dniu cyklu uprawiałam seks z chłopakiem bez zabezpieczenią. Nie doszło do wytrysku wewnątrz jednak następnego dnia zaczął boleć mnie lewy jajnikow. Bòl utrzymuje się kilka dni. Zaobserwowałem że w ciągu roku tylko raz miałam owulację 11 dc zawsze jest to 13-15 dc. Miewam bóle jajnikow w okresie okoloowulacyjnym oraz od 'zawiania'. Niepokoi mnie suchość w pochwal, mała ilość śluzu plodnego który powinien teraz występować. Dodam że obecnie jestem przeziębiona od stosunku minęło 5 dni

Odnośnik do komentarza

Uprawiałam z partnerem petting. Po wytrysku dotknął spermy i po niedługiej chwili wprowadził palce do mojej pochwy. Było to 7 dni po rozpoczęciu cyklu menstruacyjnego. Przez brane leki długość cykli waha się. Ostatni trwał 30 dni. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...