Skocz do zawartości
Forum

Żyła na czole :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
Otóż zastanawiaja mnie mozliwości i ewentualne koszty "usunięcia" defektu w postaci żyły pojawiającej się na srodku czoła, rozgaleziajacej sie nastepnie do obojga oczu. Zyła pojawia sie głównie w trakcie śmiania się, co najbardziej mnie wkurza, ale rowniez widac ją w momencie gdy zakladam ukularki do plywania. Moze u innych wyglada to lepiej, u mnie niestety zyła jest naprawde pokazna... liczę na to, ze ktos ma lub mial podobny problem, czy ktos ze Specjalistów moglby sie wypowiedziec? :) nie chcialbym wydawac 150zl za wizyte np u Chirurga Plastycznego tylko po to, by uslyszec ze nie ma siły na tą zyłę, choc Angelina Jolie sie jej pozbyła ;)
z gory dziekuje, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

ona to pewnie miała jakieś dodatkowe względy u chirurgów :) albo ładnie zapłaciła :D a tak poważnie to wiesz nie chcesz wydawać na konsultacje ok rozumiem, ale sama napisałaś, że Twoja żyła jest trochę "inna" niż u osób z tym problemem, więc według mnie najlepiej byłoby wydać troszkę na wizytę ale upewnić się co i jak. Jak nadal nie chcesz tego to polecam przejrzeć Internet, są różne strony/fora np. tutaj poszukaj może znajdziesz osobę z podobnym problem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...