Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Magnanimous2

dobry dentysta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rzymianka87

Gdzie konkretnie szukasz? Może podasz jakieś miasto? Jeśli rzeczywiście poszukujesz dobrego stomatologa, to to jest punkt wyjścia, aby określić lokalizację. Chyba że gotów jesteś przemierzyć cały kraj, żeby usiąść na tym jednym, właściwym fotelu. Ja ze swojej strony mogę polecić gabinet, do którego chodzę w Krakowie. Nazywa się Luxdentica, z łatwością znajdziesz namiar w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ygrth

Cześć!
Z tego co mogę osobiście polecić, to w Gliwicach na ul. Częstochowskiej jest naprawdę świetny gabinet stomatologiczny.
Sam korzystam z ich usług i mogę powiedzieć, że wszystkie zabiegi przeprowadzają profesjonalnie i nie zdzierają pieniędzy od klientów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tadzix

No i nadal nie wiadomo, gdzie miałby być ten dobry dentysta. Jeśli w stolicy, to ja mam pozytywne doświadczenia z Bonelli Dental.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem w którym mieście szukasz, ale w Kołobrzegu to jest dobra klinika Dental Center Z3
Kiedyś koleżanka mi poleciła, ona leczyła kanałowo zęby, a ja właśnie chodzę na wybielanie, jesteśmy bardzo zadowolone, wiem, że pracują nawet z dziećmi!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość o op

Dream-Med słynie z tego, że mają dobrych stomatologów oraz pracują na najwyższej klasy sprzecie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość katowiczanka80

No włąśnie, miasto tu jest podstawą.
Ja mieszkam na Ślasku i korzystam z Śląskiego Centrum Implantologii w Katowicach ASTRA DENT
Rewelacyjni lekarze , swietny sprzęt , wszystko co trzeba na miejscu , kompleksowe leczenie. No i najlepszy z najlepszych chirurg szczękowy dr Tomasz Bigas - szczerze poelcam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość an_koz

Nie wiem gdzie dokładnie szukasz tego dobrego dentysty, ale jeśli w Warszawie to polecam ANAM. Sama korzystam i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość olutka33

Ja chodzę do Fabdentu [Warszawa Bemowo] - robiłam tam leczenie kanałowe pod mikroskopem i byłam bardzo zadowolona, zabieg wykonany był dokładnie i bez bólu, teraz będę wybielać zęby :) Może w przyszłości rozważę też aparat ortodontyczny, ale to już kosmetyka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość łukson

~olutka33
Ja chodzę do Fabdentu [Warszawa Bemowo] - robiłam tam leczenie kanałowe pod mikroskopem i byłam bardzo zadowolona, teraz będę wybielać zęby :)

witaj, a u którego lekarza? też mnie czeka kanałowe, strasznie się boje,... możesz polecić kogoś sprawdzonego? mieszkam niedaleko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość arnika7

jak kanałowe leczenie to tylko z użyciem mikroskopu, wtedy jest wszystko idealnie wyczyszczone :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość onkaY

Najlepszy jest taki dentysta który przed leczeniem zrobi solidną lewatywę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lenka91

Bardzo dobrzy stomatolodzy przyjmują w Lux MED. Wiem bo korzystam z ich usług w ramach pakietu stomatologicznego Komfort. Jeśli macie u nich pakiet medyczny to ten dokupicie za grosze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Emileczka2222

Świetni dentysci sa też w Ratyńscy Dental Clinic. Bardzo polecam ze względu na profesjonalizm oraz miła atmosfere ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karinika

W gabinecie Maxdent Przy Hallera we Wrocławiu spotkałam się ze świetna opieką. Do tego nowoczesne wyposażenie i miła atmosfera sprawiły, że przestałam się bać dentystów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wonga

O tym gabinecie co piszesz nie slyszalam ale to widze gdzies na obzerzach jest chyba. Dobre opinie ma Scandinavian, to centrum dentystyczne koło rynku, tam na placu Szczepanskim. Nie wiem co dokładnie chcesz zrobić ja bylam na razie tylko na wypelnianiu i higienizacji ale jestem milo zaskoczona obsługą i przyjęciem, naprawdę wysoki standard moim zdaniem, miałam przyjemność poznac panią Magdalenę Wróblewską i Annę Duś, obydwie z czystym sumieniem polecam, tu masz stronke ich http://scandinavian-clinic.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alkanatalka

Polecam stomatologów z grupy Lux Med. Mają oni duże doświadczenie, terminy są szybkie. Dodatkowo jest promocja na pakiet stomatologiczny Komfort dla klientów z Warszawy i Krakowa. Myślę, że warto skorzystać, bo koszt nie jest duży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AnnaCmon

Zachęcam do odwiedzenia Centrum Stomatologii DENTES w Stalowej Woli. Całkiem niedawno zmieniłam swojego dentystę, właśnie na nich i naprawdę mi się to opłacało. Do każdego zabiegu podchodzą indywidualnie, a na każde pytanie jakie zadam dostaje wyczerpującą odpowiedź. Co bardzo mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...