Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Magnanimous2

dobry dentysta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jennawerka002

Długo szukałam odpowiedniej placówki w Sopocie, nim trafiłam na SaNdent http://sandent.pl . Panicznie bałam się dentystów, a dzięki ich wyrozumiałości i podejściu do pacjenta udało mi się przełamać i pozbyć tej dziwnej fobii. Zawsze sympatycznie i z uśmiechem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agatawarynska

Jeżeli szukacie kogoś sprawdzonego z Gdańska, to powinniście udać się do kliniki https://www.polakowscy.pl/ .Zarówno lekarze jak i wyposażenie placówki jest na wysokim poziomie. Sympatycznie , miło i profesjonalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karolina8888

Zostawię Wam namiar na gabinet stomatologiczny, gdzie leczę zęby od dobrych 2 lat. http://www.dentatus.pl/ Nigdy nie miałam problemu ze znalezieniem terminu ani z samymi stomatologami. Na duży plus czystość placówki i sympatyczne podejście do pacjenta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lokka

Ja już od dłuższego czasu chodzę tylko w jedno miejsce i póki co - nie zanosi się na zmiany w tej kwestii. Do New-Dentu na Nowowiejskiej przychodzę odkąd przeprowadziłem się do Lublina. Bardzo konkurencyjni cenowo a przy tym profesjonalni i super życzliwi dla pacjenta. Brak zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Cionek

Z tego miejsca mogę Ci polecić gabinet SteczkoDentysta.pl - znalazłem tam pomoc takiej jak oczekiwałem. Pomogli mi bardzo w mojej bolącej sprawie. Jestem pod wrażeniem podejścia do pacjenta i jego problemu. Zobaczysz - będziesz zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość olkaaa9033

Dobry dentysta to taka osoba, która zadba o to, aby nasze zęby nie tylko były zdrowe, ale też zadba o to, aby ładnie wyglądały. Jeśli chcielibyście skorzystać sobie z najlepszego gabinetu w Częstochowie to polecam zerknąć na ofertę https://stomatologiaprzyszlosci.pl/kontakt/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Werka17

Ja polecam w stolicy Eurodental. Mają tam dobre podejście do pacjenta i szybkie terminy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nerts

Znalezienie porządnego specjalisty, któremu będziemy mogli w pełni zaufać jest bardzo ważne. Jeżeli mieszkacie w okolicach Lublina to polecam wam wybrać się do przychodni stomatologicznej https://przychodniadental.pl/ Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną obsługą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agnieszkalipka

Ciężko dzisiaj o dobrego stomatologa, dlatego ze swojej strony mogę polecić Wam miejsce, gdzie sama chodzę jak tylko pojawi się jakikolwiek ból czy uszczerbek https://www.idental.com.pl/ . Nie ma problemu z dobraniem odpowiednego terminu, a jeżeli chodzi o jakość obsługi jak i same ceny, to ciężko się do czegokolwiek przyczepić. Zerknijcie bo warto!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość malinaa9021

A to ja z kolei polecę Wam takie miejsce, jak Dentaria Jest to gabinet stomatologiczny w Częstochowie, który cieszy się dobrymi opiniami. Mają różnego rodzaju usługi w ofercie i wszystkie na wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bertagg

W Zamościu super jest dentysta MULTIMED Tekst linka na Śląskiej. Cała moja rodzina się do nich przepisała. Mi usuwali ósemki i nachwalić się ich nie mogę. Mąż miał wybielanie i takiego efektu nigdzie indziej nie mógł osiągnąć, więc bardzo polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marlenamak

Od siebie bardzo polecam dentystę Lublinie New Dent na Nowowiejskiego. Tak delikatnie to jeszcze nikt się ze mną nie obchodził. Moja córka też tam chodzi i mówi, że przestała bać się dentysty w końcu, bo teraz już nie kojarzy jej się z ciągłym bólem, a właśnie z ulgą :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AdrianB

A ja dwa dni temu trafiłam do świetnej kliniki dentystycznej na placu Szczepańskim w Krakowie, gdzie przyjęto mnie od reki z bolącym zębem. I jestem pod wrażeniem profesjonalnej obsługi, świetnego dentysty, nowoczesny sprzęt, po prostu REWELACJA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sarahz

Świetny dentysta jest w Częstochowie na św. Kazimierza Aga Dental. Ja tam chodzę od dawna i dentystka jest super miła, delikatna, no i leczy dobrze. Cenowo wychodzi tak, że się naprawdę opłaca, więc polecam serdecznie, bo jak do niej szłam to miałam praktycznie same dziury zamiast zębów, a teraz mam piękny, biały uśmiech :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość asdfgaa

O dobrego dentystę to jednak często ciężko, ja się przeniosłam kilka miesięcy temu do Dentala na Lwowskiej w Lublinie i różnica jest jak niebo a ziemia. Poprzedni wszystko robił na odwal, nie patrzył czy mnie boli czy nie, znieczulenia nie dostawałam nawet jak o nie prosiłam, a teraz zmiana o 180 stopni. Opieka w Dentalu jest świetna, dentyści delikatni, a ja w końcu zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Esla

Ja w Krakowie skorzystałam z okazji i wykupiłam sobie pakiet stomatologiczny do pakietu medycznego w Lux Med. Teraz mam zapewnioną kompleksową opiekę w jednym miejscu. No i nawet do dentysty umówię się na portalu pacjenta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mialasm

Też chodzę do New Dent, ale na Chopina i dentyści są tak samo dobrzy. Miałam robiony implant zęba i muszę przyznać, że wygląda świetnie. Bałam się odznaczania i ogółem, że będę wyglądała źle i będzie to strasznie czuć, ale nie, jest naprawdę dobrze, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kinia76

W Krakowie polecam klinikę Luxdentica. Bardzo, bardzo, bardzo profesjonalne miejsce i świetny personel :) Ja osobiście chodzę do dr Klimeckiej, przemiłej i bardzo kompetentnej stomatolog. Mają bezpłatne i kompleksowe konsultacje, nowoczesną diagnostykę, i co ważne - dają gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość paulinaaasa

Ja chodzę do stomatologa na Białobrzeskiej w (Żołynia) Ar-Dent, najlepsza opieka dentystyczna jaka może być. Delikatni, mili, nie zagadują, jak masz buzię wypchana tym czymś, co zawsze wsadzają, no ekstra. Ja tam leczyłam kanałowo i też bardzo polecam, bo starają się wyleczyć wszystkie, nawet ciężkie przypadki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rumnba

Jak szukacie w Jarocinie to polecam SOS JAROCIN naul. Gen. Dąbrowskiego dentyści są tam wspaniali. Leczyli mi tam 2 zęby do tej pory i żabki mojej córki i w każdym przypadku poradzili sobie doskonale, zwłaszcza z moją Majką, która boi się każdego lekarza, polecam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...