Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Magnanimous2

dobry dentysta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maria4
W dniu 23.02.2021 o 20:28, Gość kubanczyk napisał:

Na śląsku polecam Dental Care W Tychach. Super wybielanie i dodatkowo ogarniają aparaty invisalign.

Również polecam. I sam aparat również, dużo lepszy niż klasyczny i lepszy efekt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibi

My chodzimy do stomatologa w ramach pakietu Komfort. Świetna sprawa bo mamy nieograniczony dostęp do kilku gabinetów stomatologicznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz228

Hej, jak szukacie dobry gabinet stomatologiczny w Krakowie, to napewno polecam https://www.zdrowy-zab.pl/. Trafiłem na ten gabinet i zrozumiałem że nie będę zmieniać go. Jest dobrze wypasażony i są wykwalifikowani dentyści. Zrobią wszystko odnośnie zdrowia twoich zębów. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sabina

Helloo 🙂 jeśli szukacie dentysty który wykonuje leczenie i usuwanie zębów w narkozie to mogę polecić gabinet z Mysłowic. Jestem z Pomorza, byłam na śląsku żeby wyleczyć kompleksowo moje zęby w narkozie. Jestem bardzo zadowolona 🙂 Podaję namiary: https://www.dentalcentrum.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jumpin

Do tych mamy pare kilometrów ale nie szkoda nam trasy do dental care. Znaleźliśmy dzięki wielu pozytywnym opiniom i zdecydowanie polecamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alina

A gdzie chodzicie do dentysty jeśli chodzi o leczenie zębów u dzieci ? Ja widziałam bardzo fajne miejsce gdzie jest leczenie zębów dzieci w Częstochowie bardzo miła atmosfera. Mają tutaj super bajkowy pokój dla dzieci, Poza tym po wizycie takie dziecko otrzymuje nagrodę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Roma

Ja jestem bardzo zadowolona z opieki stomatologicznej w Lux Med.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klaudia

Ja chodzę do dentysty w przychodni New Dent na Nowowiejskiego w Lublinie. Ich oferta jest bardzo rozbudowana, mają szeroki zakres usług i atrakcyjne ceny. Leczyłam tam zęby, no i regularnie je wybielam. Wcześniej jeszcze je wyprostowałam, miałam aparat na zębach, chodziłam do ich ortodonty. Bardzo fajnie, że wszystko można u nich zrobić w jednym miejscu, polecam ich serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mariola90

Ja zazwyczaj chodzę na wizyty kontrolne do gabinetu stomatologicznego www.stomatologsos-jarocin.pl. Niedawno miałam tam również usuniętą ósemkę, która powodowała silny ból w jamie ustnej. Na szczęście zabieg został wykonany szybko i bezboleśnie. Myślę, że Tobie również będą w stanie pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DagmarraWaw

Ja od kilku lat mieszkam w Warszawie i regularnie chodzę na wizyty kontrolne do kliniki stomatologiczno-ortodontycznej https://www.dent-saska.pl . Miałam tam także założony stały aparat ortodontyczny. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia i nie mogę nacieszyć się swoim nowym uśmiechem. Teraz zastanawiam się nad wybieleniem zębów. Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Timka

ja to jednak lubię STomatologię dr Cichonia. Leczą dokładnie i dobrze. i szczerze to ja się nie boję już chodzić do nich do lekarza bo naprawili mi wiele ząbków

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kris

Dobrych stomatologów znajdziesz w Eurodental w Warszawie. Ja korzystam  z ich usług od dłuższego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość emi03933

Jeśli chodzi o idealne miejsce na wyleczenie Waszych zębów, to zobacz tutaj. Myślę, że z terminem nie będzie żadnych większych problemów, dzięki czemu szybko otrzymasz profesjonalną pomoc. O zęby warto dbać, nawet wtedy, kiedy są w nienagannym stanie. Wtedy będziemy się nimi cieszyli na długo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomasz96

Tutaj nie ma co się zastanawiać, bo chodzi w końcu o zdrowie waszych zębów. Właśnie dlatego warto byłoby od razu postawić na jak najlepszą opiekę stomatologiczną. W  https://dentylion.pl/ znajdziecie najlepszych specjalistów, więc koniecznie tam zaglądajcie. Czuję, żę może być to dla Was sporym wsparciem, sami się o tym przekonajcie.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Diana

Jeśli szukasz dobrego stomatologa w Krakowie to polecam gabinety Lux Med.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ollja

W Krakowie jestem zadowolona ze Stomatologii Cichonia. Bardzo dobrze leczą, bez bólu, z pełnym angażem. to jest spoko miejsce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto spróbować w Centrum Demed, bardzo dobra placówka, tez tam trafiłam z polecenia i sie nie zawiodłam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co raz trudniej o dobrego stomatologa w dzisiejszych czasach, ale całe szczęście jak się dobrze poszuka można takiego znaleźć. Mi teraz potrzebny jest chirurg stomatolog w częstochowie, który będzie godny zaufania. Chciałabym móc oddać swoje uzębienie w ręce prawdziwego specjalisty, nie bojąc się o siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...