Skocz do zawartości
Forum

Pytanie do administracji forum


Rekomendowane odpowiedzi

Czy macie zamiar naprawić to forum? Chodzi mi o kwestie techniczne - włączam jakiś wątek i uruchamia się filmik, sam z siebie z poradą eksperta na jakiś temat. Jest to strasznie irytujące. Zaloguję się i piszę tekst po czym pójdę np do ubikacji i kończę pisać, chcę wysłać i mimo, że jestem zalogowany pojawia się pole "autor" i nie da się wysłać wiadomości bez ponownego wylogowania się i zalogowania. Takie rzeczy na pewno odstraszają ludzi od forum a użytkownikom utrudniają korzystanie z niego.

Odnośnik do komentarza

Włąsnie musialam sie ponowniewylogowac i zalogowac zeby dodac tu komentarz... ehh
ja tez juz to zgłaszałam redakcji i inne osoby także. Była o tym mowa w Hydeparku w forum Psychologia. Z tego co wiem i widzę to problem samowłaczajacych sie filmow promujacych abczdrowie juz zostal usunięty. Dalej sytuacja jest tragiczna z tym logowaniem i wylogowywaniem sie.... przed chwila tą musialam zrobic...
Dołączam sie więc do pytania kiedy "ten" problem ulegnie poprawie?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

js_11
Chodzi mi o kwestie techniczne - włączam jakiś wątek i uruchamia się filmik, sam z siebie z poradą eksperta na jakiś temat. Jest to strasznie irytujące. Zaloguję się i piszę tekst po czym pójdę np do ubikacji i kończę pisać, chcę wysłać i mimo, że jestem zalogowany pojawia się pole "autor" i nie da się wysłać wiadomości bez ponownego wylogowania się i zalogowania. Takie rzeczy na pewno odstraszają ludzi od forum a użytkownikom utrudniają korzystanie z niego.

Ja ma tak samo od początku mojego pobytu na tym forum. Nie mogę się nadziwić, że w miejscu jakie odwiedzają dziesiątki ludzi z emocjonalno psychicznymi problemami, funduje się im hałasujące, ogłupiająco-irytujące filmiki z 'doradcami' wyraźnie wymagającymi 'doradców' ale dla siebie, (moim zdaniem) często niestety.
Nie wspomnę już o męczących reklamach z marynarką w roli głównej czy 3 kawach, itp.

@A z tym wylogowywaniem podczas pisania dłuższych postów, na innych forach podobnie to wygląda.

Odnośnik do komentarza

A jeszcze przy okazji ,ze moderatorzy tu zagladają chcialabym zasugerować ponownie ze problem z prywatnymi wiadomościami jest nadal. Czy w tej sprawie mozna również liczyć na jakieś zainteresowanie?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Dziękuję.

U mnie sytuacja wygląda następująco:
jestem zalogowana na moj profil i w momencie gdy przechodzę na inne forum i chcę dodać komentarz do jakiegoś wątku widzę ,ze jestem wylogowana tzn. pojawia sie pole do logowania się nad oknem do edycji tekstu. Co zabawniejsze u góry strony widnieje moj nick co powinno oznaczać,ze jestem zalogowana a tymczasem zeby dodac komentarz pod wlasnym nickiem muszę sie wylogowac i ponownie zalogować.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

laurette
Dziękuję.

U mnie sytuacja wygląda następująco:
jestem zalogowana na moj profil i w momencie gdy przechodzę na inne forum i chcę dodać komentarz do jakiegoś wątku widzę ,ze jestem wylogowana tzn. pojawia sie pole do logowania się nad oknem do edycji tekstu. Co zabawniejsze u góry strony widnieje moj nick co powinno oznaczać,ze jestem zalogowana a tymczasem zeby dodac komentarz pod wlasnym nickiem muszę sie wylogowac i ponownie zalogować.

a mniej więcej ile czasu mija między zalogowanie a wylogowanie?

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza

Milka
laurette
Dziękuję.

U mnie sytuacja wygląda następująco:
jestem zalogowana na moj profil i w momencie gdy przechodzę na inne forum i chcę dodać komentarz do jakiegoś wątku widzę ,ze jestem wylogowana tzn. pojawia sie pole do logowania się nad oknem do edycji tekstu. Co zabawniejsze u góry strony widnieje moj nick co powinno oznaczać,ze jestem zalogowana a tymczasem zeby dodac komentarz pod wlasnym nickiem muszę sie wylogowac i ponownie zalogować.

a mniej więcej ile czasu mija między zalogowanie a wylogowanie?

kilka sekund

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Milka
Witam,
Dziękuję za odpowiedź. Problem został zgłoszony.

Widzę ,ze dostałam od Pani wiadomość prywatną niestety nie mogę jej otworzyc - co jest wlasnie tym problemem - dlatego tez prosilabym moze o skopiowanie jej tutaj zebym byla w stanie ja odczytac.
Dziekuje

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Klikaniem w kopertę ,w prawym górnym rogu,gdzie niby jest poczta,nigdy nic nie zdziałałam,non stop tkwi przy niej też "0" /wiadomości ,rozumiem/,
więc po co jest ta kopertka?

U mnie takiego problemu nie ma w wylogowaniem,/ kiedyś w ogóle/ teraz czasem ,ale tylko po zamknięciu i ponownym otwarciu laptopa.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Mnie również wylogowuje. A problem tym trudniejszy gdyż piszę w telefonie. W takiej sytuacji muszę korzystać z ,,awaryjnego" nicku zbliżonego do zarejestrowanego. Nie mogę również odczytać prywatnej wiadomości. Na poczcie była częściowo widoczna jednak gdy kliknęłam na nią to nic nie mogę odczytać. Telefon na androidzie.

Odnośnik do komentarza

Danuta718 nie wiem jak to jest na telefonie ale ja juz nie mam problemu z wylogowywaniem. Chyba zostalo to naprawione wiec to dziwne ze Ty masz taki problem...
Co do wiadomosci tez mialo byc naprawione, u mnie np. sie otwiera ta strona z wiadomosciami ale poszczegolne wiad sie nie otwieraja .

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Chcialam zgłosić ,ze co jakiś czas niektore posty zalogowanych uzytkowników są kasowane niewiadomo dlaczego i przez kogo.

Wiele osob ma taki problem.

Czy moge sie dowiedziec kto i dlaczego to robi? Kto równiez ma wylaczne prawo do kasowania postow???

Proszę sie zając tą sprawą,dziekuje.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...