Skocz do zawartości
Forum

Problemy w relacjach z chłopakiem


Gość Bella20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Znalazłam dziś, na sam koniec roku, to oto forum. Mam pewien problem, z którym się gryzę od miesięcy, więc postanowiłam napisać. Otóż. Rok temu w styczniu rozpoczęłam związek z pewnym chłopakiem, jednak po pół roku, nagle on stwierdził, że to koniec bez podania jakiegokolwiek powodu. Przez miesiąc się do siebie nie odzywaliśmy, gdyż czułam straszny zawód z tego powodu. Jednak na wakacjach w połowie lipca znów zaczęliśmy się spotykać, może już nie tak często jak dawniej ale to miało być na stopie koleżeńskiej.... Problem w tym, że nasze spotkania nigdy nie wyglądają jak spotkania znajomych czy przyjaciół. Zawsze do czegoś dojdzie, czy to całowanie, czy droczenie się a nawet dalej. Rozmawiałam z nim nie raz o tym i wiem, że on nie chce do mnie wrócić. Ja natomiast nadal coś do niego czuję. Nie rozumiem jego zachowania - gdy jest ze mną zachowuje się jak dawniej, tak jak byliśmy ze sobą. Ale jak tylko wspomnę o tym, że chciałabym z nim znowu być to wpada w szał i mnie wyzywa. Potem zazwyczaj jest pare dni ciszy i znowu sam się odzywa i mamy ''normalny kontakt''... To już trwa od lipca jak napisałam. Nie wiem co zrobić, a nie umiem tak po prostu z nim zerwać kontaktu. Jest to dla mnie zbyt trudne, bo zależy mi na nim bardzo. Też bym chciała wiedzieć, dlaczego on się tak zachowuje...

Odnośnik do komentarza

Technicznie rzecz biorąc są dwa wyjścia:
1.coś do Ciebie czuje,ale boi się odpowiedzialności
2.jest typem,który po prostu szuka zabawy, nie miłości i nie nadaje się do związku, tym bardziej mówiąc o jakiejkolwiek szansy na wspólną przyszłość

Szczerze, nie znam gościa więc ciężko mi powiedzieć jak jest. Zazwyczaj stojąc z boku widzi się wszystko-tak więc z takiego punktu obstawiłabym raczej opcje numer 2. Już Twoja decyzja jakie kroki podejmiesz w tej sprawie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...