Skocz do zawartości
Forum

Waginoplastyka/labioplastyka


Gość Na-Talia

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie labioplastyka jest bardzo bezpiecznym zabiegiem, a szczególnie przy dzisiejszej technice, które jest dość zaawansowana. Każdorazowo jednak trzeba skonsultować taką decyzje z lekarzem i wybrać się do dobrej kliniki.

Odnośnik do komentarza
Gość we_ro_Nika

najlepiej udać się na konsultacje do lekarza, który jest specjalistą w tej dziedzinie, tutaj-klik możesz znaleźć więcej informacji na temat waginoplastyki. Z tego co widziałam w różnych programach o operacjach plastycznych, kobiety w tym wieku również miały wykonywaną tą operację ale wiadomo najlepiej się skonsultować z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Gość Marysia -Ha

Ja zdecydowałam się na zabieg labioplastyki po urodzeniu 4 dziecka. Moje wargi sromowe były bardzo poszerzone i bardzo mi to przeszkadzało. Dzięki zabiegowi wszystko wróciło do normy. Zabieg wykonywałam u dr Tomasza Mierzwińskiego z kliniki Bona Dea w Krakowie i polecam

Odnośnik do komentarza
Gość Julita00

Mój problem z estetyką warg sromowych towarzyszył mi od młodości, jednak po dwóch porodach nie mogłam już znieść ich wyglądu. Pomógł mi dr Boligłowa i obecnie nareszcie czuję się ze sobą lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość karolkassa

Ja nie mam jeszcze 30 lat, a poddałam się operacji labioplastyki i to była najlepsza decyzja w moim życiu. Miałam zbyt duże wargi sromowe, które bardzo uprzykrzały mi życie i pozbyłam się tego problemu u dr Łątkowskiego w klinice w Polanicy-Zdroju. To wspaniały chirurg,  który jest rzetelny i bez problemu mi pomógł. Operacja była udana, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Zabiegi te wykonywane są na wiele sposobów

laserowo

operacyjnie

za pomocą prądu

Wszytko tak naprawdę zalezy tutaj od tego jaki jest to problem oraz jakie jest nasilenie tego problemu. Sama poddałam się zabiegowi, nie chcę tutaj dokłądnie opisywac jak to wygladało bo jest to bardzo intymna sytuacja, ale mogę polecić gabinet w którym zdecydowałam sie na wykonanie zabiegu

https://www.raczkowska.pl/labioplastyka/

Mianowicie u pani doktor Raczkowskiej w Krakowie. Jestem zadowolona z rezultatów. 

Odnośnik do komentarza

Ja miałam wykonywaną labioplastykę - zmniejszenie warg sromowych, które były przerośnięte i skutecznie uprzykrzały mi życie. Wybrałam chirurga dr Łątkowskiego w klinice w Polanicy-Zdroju i to była dobra, a przede wszystkim rozsądna decyzja. Wszystko sobie wcześniej przemyślałam i chciałam przestać w końcu mieć infekcje i otarcia. Operacja była moim wybawieniem, a lekarz wykonał kawał dobrej roboty, dlatego bardzo serdecznie go polecam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...