Skocz do zawartości
Forum

Jaka jest możliwość zajścia w ciążę w dni płodne przy wytrysku na zewnątrz?


Gość Dinusia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panstwa, mianowicie mialam stosunek z mym partnerem w dni plodne tak jak sobie obliczylam z tym ze on nie doszedl we mnie tylko na zewnatrz(oczywiscie wytarl czlonka w recznik po stosunku), pozniej po jakims czasie (nie potrafie okreslic po jakim czasie, po ilu minutach dokladnie) znow zaczelismy sie kochac, tym razem nie doszedl poniewaz czulam bol ale jego czlonek byl w pochwie przez dluzszy czas, z reguly jego czlonek jest bardzo gleboko we mnie... Rowniez po wytaciu czlonka dotykla mnie swoimi dlonmi w miejscach intymnych, wrecz moglo dojsc do przeniesienia plemnikow z penisa na dlonie... Wiec chcialam sie dowiedziec od Panstwa czy jest duza mozliwosc zajscia w ciaze w taki sposob? Od dluzszego czasu nie zazywam tabletek antykoncepcyjnych i rowniez chorowalam przez pewien okres, czy to moze wplynac na moj organizm i na szybkie zajscie w ciaze? Jakie jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze?

Odnośnik do komentarza

Choroba raczej utrudnia niż ułatwia zajście w ciążę, więc ten czynnik ryzyka od razu bym wykluczyła. Natomiast, co do zajścia w ciążę... Istnieje takie ryzyko, skoro były to dni płodne, ale skoro uważaliście to na pewno zminimalizowaliście to ryzyko. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...