Skocz do zawartości
Forum

Sperma przeniesiona na palcach


Gość Szymq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio dotykalem dziewczyne palcami. 24 h przed spotkaniem masturbowalem sie i specjalnie zrobilem tak by sperma nie wydostala sie z pracia. By nic nie wytrysnelo, ew lekko sie wydostalo ale nie trysjakac a "wylewajac". I tu moje pytanie ilosc spermy to prawie wgl ew 3 takie krople, zrobilem to tak by mocno zdusic penis by nie wydostala sie sperma i napletek naciagnolem tak jakbym chcial zamknac go nad zoledziem. Nie mialem stycznosci palcami ze sperma, ewentualnie moglem drasnac ale tej spermy jest prawie wgl bo nie chcialem by sie wydostala. Zakladajac ze drasnolem sladowe ilosc spiermy palcem, to czy po 24 h ( przy codziennych robotach np zmywanie naczyn, mycie rak mydlem i ciepla woda, czas w szkole, dotykanie normalnych przedmiotow etc ) mogla zostac sperma na palcu ?. Niby nie mozliwe jest zaplodnienie palcem tak jak przebicie blony dziewiczej, chodziarz mnie sie udalo ja palcem przebic i nigdy nie wspolzylismy i nie chcemy jeszcze tego. Tak wiec pytam czy dalo sie jakos zaplodnic palcem na moim przykladzie?. Prosze o odpowiedz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...