Skocz do zawartości
Forum

Wyniki badań ciąży


Gość AlexHexe

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Dzień po terminie spodziewanej miesiączki,zrobiłam test ciążowy,wyszedł pozytywnie,(ale druga kreska była bardzo słaba,ale widoczna,nie trzeba było się mocno przyglądać,ale dużo jaśniejsza i węższa od tamtej),od kilku dni miałam mdłości i bolały mnie sutki i wkoło nch,jakby ktoś kół je igiełkami.dwa dni po zrobieniu testu dostałam okres,dzień po dostaniu okresu zrobiłam jeszcze jeden test ciążowy,również wyszedł pozytywnie,dwie kreski, znów ta druga słabsza,cieńsza itd.nie mam torbieli na jajnikach ani tarczycy (wynik TSH to 1,470 uIU/ml 0,270-4,200).Czy jest możliwe,że jestem w ciąży?wiem,że pewnie najlepiej iść do ginekologa,ale od którego tygodnia można zrobić USG,żeby zobaczyć czy jestem,czy nie?ostatnią miesiączkę miałam 13 grudnia,tą teraz dostałam 15 stycznia(mam nieregularne cykle,od 30 do 40 dni).

Odnośnik do komentarza

USG nie jest jedyną metodą sprawdzenia czy jest się w ciąży. W tak wczesnej fazie najlepsze są badania krwi. Podwyższony poziom hormonów świadczy o ciąży. Jeśli chcesz się upewnić najlepiej wykonaj takie badania. Co do USG to nie wiem, ale tak od razu to raczej nie widać maleństwa...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...