Skocz do zawartości
Forum

Dobry dentysta z Warszawy poszukiwany


Gość mateusz2121

Rekomendowane odpowiedzi

W Fabdencie https://www.fabdent.pl/ mają naprawdę wspaniałych lekarzy, robiłam tam kompleksowe leczenie zębów, leczę się też u nich ortodontycznie. Bardzo polecam, profesjonalna opieka! Stosują najnowsze metody leczenia i nowoczesny sprzęt. Np. prace protetyczne wykonują cyfrowo - mąż będzie u nich robił projektowane cyfrowo licówki, super sprawa ?

Odnośnik do komentarza

W centrum na Jana Pawła jest bardzo dobra klinika stomatologiczna - Dental Fraternity. Mają pełen pakiet usług stomatologicznych. Przyjmują tam dobrzy stomatolodzy, są też protetycy i ortodonci i inni. Bardzo dobra obsługa. Każdy pacjent ma opiekuna który dba o przebieg leczenia, pilnuje terminów i informuje o przebiegu i kosztach leczenia. Dodatkowo mają własny parking dla pacjentów co w centrum jest mega ułatwieniem. Spokojnie mogę ich polecić

Odnośnik do komentarza

W Fabdencie https://www.fabdent.pl/ mają naprawdę wspaniałych lekarzy, robiłam tam kompleksowe leczenie zębów, leczę się też u nich ortodontycznie. Bardzo polecam, profesjonalna opieka! Stosują najnowsze metody leczenia i nowoczesny sprzęt. Np. prace protetyczne wykonują cyfrowo - mąż będzie u nich robił projektowane cyfrowo licówki, super sprawa ?

 
  •  
Odnośnik do komentarza

W Fabdencie https://www.fabdent.pl/ mają naprawdę wspaniałych lekarzy, robiłam tam kompleksowe leczenie zębów, leczę się też u nich ortodontycznie. Bardzo polecam, profesjonalna opieka! Stosują najnowsze metody leczenia i nowoczesny sprzęt. Np. prace protetyczne wykonują cyfrowo - mąż będzie u nich robił projektowane cyfrowo licówki, super sprawa ?

Odnośnik do komentarza
Gość gombao22

Sprawdź Elektoralna Dental Clinic na Elektoralnej. ja byłem sceptyczny ale teraz wiem że nie zmienię dentysty jeszcze długo długo. na czym mi najbardziej zależało, to normalne ludzkie traktowanie pacjenta a nie krzywe spojrzenia jak to się zdarzało w "lepszych" klinikach :))

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o opiekę stomatologiczna to polecam Dental Fraternity na ul Zaplocie.  Od jakiegoś czasu ja i moje dzieci się u nich leczymy. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Moje dzieci już nie boją się chodzić do dentysty. Bardzo miłą obsługa lekarze mli i z odpowiednim podejściem do pacjenta. Klinika warta jest polecenia

Odnośnik do komentarza
Gość KAAsia:)
W dniu 4.01.2021 o 19:19, Gość warszawiak5 napisał:

Bardzo polecam klinikę Elektoralna. Świetnie wyprostowali mi zęby i mają super obsługę!

Też tam chodzę! Może spotykamy się w poczekalni ? Zębów akurat nie prostowałam ale miałam wykonywane leczenie kanałowe. Świetne prowadzenie przez panią doktor i przy znieczuleniu i miłej atmosferze prawie nic nie bolało

Odnośnik do komentarza

Ja leczę się u dr Marii Białczak. Bardzo jestem zadowolona Świetna stomatolog z poczuciem humoru i super podejściem do pacjenta> leczy bezboleśnie i bezstresowo no i skutecznie. Przyjmuje w klinice na Powsinie

Odnośnik do komentarza

Dużo dobrych opinii słyszałam o Elektoralnej. Sama co prawda nie byłam, bo nie potrzebuję ale sama wybiorę tą klinikę gdy nadarzy się okazja. Moja mama była tam na wstawieniu implantów i była bardzo zadowolona, kilku znajomych też było m.in na wybielaniu i ponoć wszystko OK. 

Odnośnik do komentarza

Ja mieszkam na Bemowie, chodzę na przeglądy do FABDENT, polecam - fajne miejsce. Bardzo nowoczesne, robią tam m.in. zabiegi z zakresu protetyki cyfrowej. Jak dla mnie naprawdę super, świetna opieka i innowacyjne podejście do leczenia stomatologicznego. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...