Skocz do zawartości
Forum

Dobry dentysta z Warszawy poszukiwany


Gość mateusz2121

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka

Bardzo dobrych stomatologów mają w Dental Fraternity na ul Mochnackiego. Mają pod opieką całą naszą rodzinę i jesteśmy zadowoleni. Bardzo dobra obsługa i świetni lekarze łącznie ze stomatologami dziecięcymi. Polecam

Odnośnik do komentarza

Ja za namową znajomych udałam się jakiś czas temu do stomatologa z Eurodental w Warszawie. Od tego czasu tylko tam leczę zęby. Mają naprawdę świetnych specjalistów, nowoczesny sprzęt i szybkie terminy. Dla mnie to idealnie miejsce jeśli chodzi o dbanie o zęby.

Odnośnik do komentarza

Ja chodzę do Dent SM na Bemowie, http://dentsm.pl/ Mogę szczerze polecić. Opiekę mam tam zawsze świetną, a trochę już jestem pacjentką, bo zakres leczenia był naprawdę duży, od wyleczenia ubytków, przez wyrwanie ósemek, a obecnie noszę aparat. Lekarze są świetni, zaangażowani w swoją pracę. To daje efekty :) 

Odnośnik do komentarza

Ja w Warszawie dbam o jamę ustną w placówce stomatologicznej Eurodental, chodzę do nich regularnie ponieważ mam wykupiony pakiet stomatologiczny Komfort, w ramach pakietu mam nieograniczoną ilość wizyt, dzięki temu mogę mieć zęby pod stała kontrolą, więc mogę reagować na bieżąco.

Odnośnik do komentarza

Dent-SM, dr Jakubowska ? Bardzo dobra specjalistka, z doświadczeniem, ale też z podejściem super do pacjentów. U mnie leczenie było dosyć zaawansowane, bo też zakres rzeczy do zrobienia byl duży. Ale dzięki dr Jakubowskiej i personelowi gabinetu mam dziś zdrowe i ładne zęby ?

Odnośnik do komentarza

Świetnych stomatologów mają w Dental Fratenity na Wrocławskiej. Leczymy się tam ja mój mąż i moje dzieci. Zawsze odpowiednia obsługa (mamy opiekuna pacjenta który dba o terminy i cały przebieg leczenia także ja się tym nie muszę zajmować). Lekarze leczą bezboleśnie, mają duże doświadczenie i wiedzę. Jesteśmy bardzo zadowoleni

Odnośnik do komentarza

dentalfraternity.pl - na Mochnackiego. Mają świętych stomatologów i bardzo miły i pomocny personel pomocniczy. Według mnie to chyba najlepsza klinika stomatologiczna w Wawie. Nie ma problemów z terminami. Lekarze są mili i leczą bez bólu. Leczymy się tam całą rodzinką i jest ok

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...