Skocz do zawartości
Forum

Dobry dentysta z Warszawy poszukiwany


Gość mateusz2121

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tam chodzę do Atelier Uśmiechu, a że akurat we wrześniu otworzyli nowy gabinet na Ursynowie to gorąco polecam. Mają tam najnowocześniejszy sprzęt i prawdziwych fachowców w swej dziedzinie. Dlatego też jeśli chodzi o mnie to ja chodzę tylko i wyłącznie tam. Nawet moja córka polubiła chodzić tam do dentysty mimo,że ma kawałek do przejechania. Ale do dobrego fachowca warto jest przejechać się kawałek

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie a jak chce założyć aparat to gdzie się udac? Słyszałam że Rock Your Smile to dobry wybór? Mają kilku lekarzy, którego wybrać? Doradzi ktoś? Czym się kierować przy wyborze? Zęby mam krzywe i tak jakby wychylone do przodu, a chciałabym się cieszyć ladnym uśmiechem bez kompleksów.

Odnośnik do komentarza

ja polecam klinikię Villa Nova, sama do nich chodzę trafiłam w sumie z polecenia ale jestem bardzo zadowolona z efektów, pracują tam mega specjaliści do tego miła obsługa i leczeneinajnowszymi metodami, robiłam leczenie kanałowe którego bardzo się bałam, jak się okazuje zupełnie niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Super dentysta

dr Adam Balczyński – od dłuższego czasu chodze do niego, jest świetny! Ja chodze do niego w Krakowie, przyjmuje w Scandinavian clinic, ale też przyjmuje w Warszawie, tylko nie wiem gdzie dokładnie, ale warto go tam odnaleźć bo jest wybitnym fachowcem. Polecam z czystym sumieniem. 
 

Odnośnik do komentarza

A jeśli chodzi o leczenie ortodontyczne, to jaki gabinet polecacie? Powoli się rozglądam...Bardzo dobre opinie czytałam o Rock Your Smile, może ktoś z Wam tam leczył zęby? Zależy mi na dobrym specjaliście i skutecznym leczeniu bez powrotu wady zgryzu... Bo o tym też czytałam, że to się może zdarzyć. No i chciałabym taki niewidoczny aparat. Jakie są wasze doświadczenia? 

Odnośnik do komentarza

Ja korzystam w Warszawie z pakietu stomatologicznego Komfort w Eurodental, dzięki niemu mogę regularnie chodzić do stomatologa poza tym dodatkowo mogę liczyć na rabaty i promocje, więc warto zainwestować w taki pakiet i mieć zęby pod stałą kontrolą.

Odnośnik do komentarza

Ja polecam stomatologów z Lux Med. Chodzimy do nich całą rodziną w ramach pakietu stomatologicznego.  Mają ich kilka opcji więc każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo zapewniają kompleksową opiekę stomatologiczną. Pracują tam specjaliści z dużym doświadczeniem. Myślę, że warto skorzystać z ich usług.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...