Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego warto bawić się klockami?


Rekomendowane odpowiedzi

Bywają różne - duże, małe, kolorowe, drewniane, plastikowe. Rozwijają wyobraźnię, wspomagają rozwój umiejętności manualnych, ale nie tylko. Klocki to zawsze trafiony prezent dla dziecka i jego rodziców - pozwalają spędzić kreatywnie czas z maluchem.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zachęcamy do lektury "Ważnego tematu - LEGO DUPLO - mnóstwo pomysłów na super zabawę".

Odnośnik do komentarza

Rozwój kreatywności i wyobraźnie, a także nieszablonowego myślenia. Kształtowanie cennych umiejętności u dziecka, wyostrzenie pewnych zmysłów. Tak naprawdę zabawa klockami ma całe mnóstwo ważnych zastosowań i na pewno lepsze to dla małego dziecka, aniżeli przesiadywanie całodniowe przed tv, lub - co gorsza- z tabletem w ręku :)

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam to uwielbiałam bawić się klockami i mój synek także to robi. W domu mamy mnóstwo klocków i tych dużych i tych małych. Szkoda,że nasza córeczka nie chce się bawić klockami razem z nami. Ona jest na etapie zabawy z lalkami i różnymi akcesoriami. A właśnie kupowaliście może na https://www.ceneo.pl/Akcesoria_dla_lalek/Rodzaj:Lozeczka.htm take łóżeczko dla lalek? Bo moja córcia marzy o takim, tylko zastanawiam się czy są one w miarę wytrzymałe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...