Skocz do zawartości
Forum

Implanty w Krakowie


Gość tycjan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogę polecić lekarza - specjalistę jeśli o implanty chodzi. Dr Willisowski, który przyjmuje w klinice Luxdentica na Ruczaju. Świetny fachowiec, rzetelny, konkretny, a przy tym delikatny. Wszystko Ci wytłumaczy, a zabieg to prawie przyjemność ;) Najważniejszy jest jednak efekt i tutaj masz 100% gwarancji, że będzie pozytywne zaskoczenie, że zabieg wszczepienia implantów nie boli i przywraca piękny uśmiech :) Polecam gorąco.

Odnośnik do komentarza
Gość monikaaaaaa

Hej, podpisuję się pod powyższą opinią. Jak zdecydowałam się na zabieg, zaczęłam szukać specjalisty. Zrobiłam niezły reaserch, jedną z moich opcji była Luxdentica. Finalnie to tam zrobiłam implanty i nie zmieniłabym swojej decyzji za żadne skarby ze względu na profesjonalizm lekarza (doktor Willisowski, przesympatyczny człowiek!!!) i komfort, atmosferę w gabinecie.

Odnośnik do komentarza
Gość DanutaRych

Witam, ja ze swojej strony mogę polecić centrum stomatologii cichon, i Pania doktor Maje Danecka. Bardzo fachowo zalatwiona sprawa. Chcialam sedacje bo bardzo sie balam i wszytsko zostało dograne. Teraz czekam na mozliwosc montowania korony, i juz wiem ze wybiore sie do doktora Cichonia, bo jak ma to byc tak solidnie zalatwione jak implanty to jest wlasnie to czego potrzebuje i moge polecic.

Odnośnik do komentarza
Gość korny34

Ja robiłam implanty w Luxdentice i mogę powiedzieć tylko tyle: POLECAM!!! Pełen profesjonalizm, świetna opieka lekarska, atmosfera i obsługa na najwyższym poziomie. Efekt zachwycający. Gorąco polecam wszystkim zastanawiającym się :)

Odnośnik do komentarza

Dla szukających mała sugestia - przejrzyjcie opinie każdej kliniki na Facebooku i w Google. To naprawdę pozwoli Wam znaleźć odpowiednią klinikę, w obecnych czasach każda szanująca się klinika stomatologiczna prowadzi działania w social mediach i bez problemu zobaczycie, jak reaguje społeczność na ceny, jakość usług.

Odnośnik do komentarza
Gość anastazja.kk

Luxdentica, dr Wilisowski. Robiłam u Niego implanty, więc wiem z własnego doświadczenie. Dodatkowo opinie w social mediach i w ogóle w internecie mają b. dobre, znam kilka osób, które są pacjentami i wszystkie są zadowolone. Zresztą... nic nie kosztuje iść na konsultację i samemu się przekonać z kim się ma do czynienia :)

Odnośnik do komentarza
Gość zarikka

ja też chciałam polecić Eurodental w krakowie, robiłam u nich implant. Cena implantu zalezy od wielu czynników np. matriało z jakiego go zrobimy, miasta w którym robimy, ja robiłam w Krakowiew Eurodental i też zapłaciłam poniżej 5 tysięcy, ale jestem bardzo zadowolona z efektu, ząbek wygląda jak prawdziwy.

Odnośnik do komentarza

Musze się tutaj zgodzić. Jasne, ze jest to drogie ale obecnie nie ma lepszego sposobu na odzyskanie uzebienia niż właśnie zastosowanie implantu. Wstawienie mostu nie jest takie dobre z uwagi na to ,ze wymaga leczenia oraz szlifowania zebów obok. Jeśli zeby są zdrowe to lepiej w nie jednak nie ingerować.

Za to wstawienie implantu to praktycznie nasz nowy zab już na zawsze. Sama mam w miejsce dwóch szostek bo mi się psuły i w koncu musiałam je uzupełnić. I nie żałuję absolutnie.
Daję namiary na gabinet w Krakowie gdzie wstawiałam https://studiose.med.pl/implanty/

Odnośnik do komentarza

Jak implanty w Krakowie, to dr Wilisowski i Luxdentica. Bardzo polecam :) Sama robiłam u niego implanty a wybrałam go po długim i dość solidnym reaserchu. Chciałam mieć pewność, że będę w najlepszych rękach bo ogólnie jestem panikarą. Nie zawiodłam się, zabieg przebiegł bez bólu, bez stresu, doktor to naprawdę świetny specjalista i ma podejście do pacjenta :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.09.2019 o 11:51, Gość Godybka napisał:

Musze się tutaj zgodzić. Jasne, ze jest to drogie ale obecnie nie ma lepszego sposobu na odzyskanie uzebienia niż właśnie zastosowanie implantu. Wstawienie mostu nie jest takie dobre z uwagi na to ,ze wymaga leczenia oraz szlifowania zebów obok. Jeśli zeby są zdrowe to lepiej w nie jednak nie ingerować.

Za to wstawienie implantu to praktycznie nasz nowy zab już na zawsze. Sama mam w miejsce dwóch szostek bo mi się psuły i w koncu musiałam je uzupełnić. I nie żałuję absolutnie.
Daję namiary na gabinet w Krakowie gdzie wstawiałam https://edclinic.pl/uslugi/implantologia-implanty-stomatologiczne-torun/

A czy implanty to są droższe czy tańsze od protez?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...