Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość tycjan

Implanty w Krakowie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaśka66

Ja mogę polecić lekarza - specjalistę jeśli o implanty chodzi. Dr Willisowski, który przyjmuje w klinice Luxdentica na Ruczaju. Świetny fachowiec, rzetelny, konkretny, a przy tym delikatny. Wszystko Ci wytłumaczy, a zabieg to prawie przyjemność ;) Najważniejszy jest jednak efekt i tutaj masz 100% gwarancji, że będzie pozytywne zaskoczenie, że zabieg wszczepienia implantów nie boli i przywraca piękny uśmiech :) Polecam gorąco.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość monikaaaaaa

Hej, podpisuję się pod powyższą opinią. Jak zdecydowałam się na zabieg, zaczęłam szukać specjalisty. Zrobiłam niezły reaserch, jedną z moich opcji była Luxdentica. Finalnie to tam zrobiłam implanty i nie zmieniłabym swojej decyzji za żadne skarby ze względu na profesjonalizm lekarza (doktor Willisowski, przesympatyczny człowiek!!!) i komfort, atmosferę w gabinecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kaśka1981

Mnie Luxdenticę polecała znajoma, która tam robiła sobie implanty. Niestety chwilowo nie skorzystam z namiaru, bo nie mam aktualnie wolnych środków, ale wiem, że miejsce sprawdzone i godne polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DanutaRych

Witam, ja ze swojej strony mogę polecić centrum stomatologii cichon, i Pania doktor Maje Danecka. Bardzo fachowo zalatwiona sprawa. Chcialam sedacje bo bardzo sie balam i wszytsko zostało dograne. Teraz czekam na mozliwosc montowania korony, i juz wiem ze wybiore sie do doktora Cichonia, bo jak ma to byc tak solidnie zalatwione jak implanty to jest wlasnie to czego potrzebuje i moge polecic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość korny34

Ja robiłam implanty w Luxdentice i mogę powiedzieć tylko tyle: POLECAM!!! Pełen profesjonalizm, świetna opieka lekarska, atmosfera i obsługa na najwyższym poziomie. Efekt zachwycający. Gorąco polecam wszystkim zastanawiającym się :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla szukających mała sugestia - przejrzyjcie opinie każdej kliniki na Facebooku i w Google. To naprawdę pozwoli Wam znaleźć odpowiednią klinikę, w obecnych czasach każda szanująca się klinika stomatologiczna prowadzi działania w social mediach i bez problemu zobaczycie, jak reaguje społeczność na ceny, jakość usług.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Majsterro

Polecam gabinet stomatologiczny SteczkoDentysta.pl - pomogli mi tam bardzo i jestem pewny, że Ty też znajdziesz tam odpowiednią pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość elizka01

ja robiłam implanty w gabinecie lux med i szczerze moge polecić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anastazja.kk

Luxdentica, dr Wilisowski. Robiłam u Niego implanty, więc wiem z własnego doświadczenie. Dodatkowo opinie w social mediach i w ogóle w internecie mają b. dobre, znam kilka osób, które są pacjentami i wszystkie są zadowolone. Zresztą... nic nie kosztuje iść na konsultację i samemu się przekonać z kim się ma do czynienia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamson121

polecam gabinet lux med w ktorym robiłam implanty, jestem szczerze zadowolona i moge szczerze polecic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zarikka

ja też chciałam polecić Eurodental w krakowie, robiłam u nich implant. Cena implantu zalezy od wielu czynników np. matriało z jakiego go zrobimy, miasta w którym robimy, ja robiłam w Krakowiew Eurodental i też zapłaciłam poniżej 5 tysięcy, ale jestem bardzo zadowolona z efektu, ząbek wygląda jak prawdziwy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bolt

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą placówką stomatologiczną. Ja osobiście mogę wam polecić http://properdent.pl/ Ich siedziba znajduje się w Skawinie pod Krakowem. Tam na pewno wstawią wam implanty zębów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Godybka

Musze się tutaj zgodzić. Jasne, ze jest to drogie ale obecnie nie ma lepszego sposobu na odzyskanie uzebienia niż właśnie zastosowanie implantu. Wstawienie mostu nie jest takie dobre z uwagi na to ,ze wymaga leczenia oraz szlifowania zebów obok. Jeśli zeby są zdrowe to lepiej w nie jednak nie ingerować.

Za to wstawienie implantu to praktycznie nasz nowy zab już na zawsze. Sama mam w miejsce dwóch szostek bo mi się psuły i w koncu musiałam je uzupełnić. I nie żałuję absolutnie.
Daję namiary na gabinet w Krakowie gdzie wstawiałam https://studiose.med.pl/implanty/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Werka17

Zapytaj w gabinetach Lux Med. Wydaje mi się, że u nich też zrobisz implanty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iloncia77

Jak implanty w Krakowie, to dr Wilisowski i Luxdentica. Bardzo polecam :) Sama robiłam u niego implanty a wybrałam go po długim i dość solidnym reaserchu. Chciałam mieć pewność, że będę w najlepszych rękach bo ogólnie jestem panikarą. Nie zawiodłam się, zabieg przebiegł bez bólu, bez stresu, doktor to naprawdę świetny specjalista i ma podejście do pacjenta :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jofka

ja z kolei korzystałam z usług stomatologicznych Eurodental robiłam sobie u nich implant zęba, bo mieli najlepsze jak dla mnie opinie a ja sugeruję się opiniami i jakością usługi, a nie ceną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bolo

Czy ktoś robił implanty w Zabierzowie u doktora Huberta Trzepatowskiego ? Jakie są Wasze opinie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pola

Polecam zapoznać się z ofertą Lux Med. Pracują tam tam świetni specjaliści, którzy pomogą wybrać najlepszą opcję. Mój brat robił tam implanty i jest zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jola
W dniu 30.09.2019 o 19:25, Gość mrzynkkowaa napisał:

Podrzucam Wam namiary na to centrum - https://implantytorun.pl/w-jaki-sposob-odpowiednio-nalezy-pielegnowac-implanty-stomatologiczne/
Specjalizują się w wstawianiu implantów. Bardziej profesjonalnego centrum od tego nie znajdziecie w Krakowie.

Też słyszałam, że są dobrzy, babcia bardzo zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Megi

W Krakowie słyszałam że warto odwiedzić gabinety stomatologiczne Lux Med. Podobno pracują tam świetni specjaliści. Implanty też podobno u nich można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bono Nono
W dniu 2.09.2019 o 11:51, Gość Godybka napisał:

Musze się tutaj zgodzić. Jasne, ze jest to drogie ale obecnie nie ma lepszego sposobu na odzyskanie uzebienia niż właśnie zastosowanie implantu. Wstawienie mostu nie jest takie dobre z uwagi na to ,ze wymaga leczenia oraz szlifowania zebów obok. Jeśli zeby są zdrowe to lepiej w nie jednak nie ingerować.

Za to wstawienie implantu to praktycznie nasz nowy zab już na zawsze. Sama mam w miejsce dwóch szostek bo mi się psuły i w koncu musiałam je uzupełnić. I nie żałuję absolutnie.
Daję namiary na gabinet w Krakowie gdzie wstawiałam https://edclinic.pl/uslugi/implantologia-implanty-stomatologiczne-torun/

A czy implanty to są droższe czy tańsze od protez?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Samola

Implanty doskonale robią w Stomatologii dr Cichonia. Ja jestem zadowolona, bardzo ładnie wyglądają no i wszystko dokładnie jest zrobione! super

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość JoAna

Mój brat zdecydował się na implanty w Lux Med. Jest bardzo zadowolony z ich usług.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...