Skocz do zawartości
Forum

Negatywne testy przy podejrzeniu ciąży


Gość ewelinka03

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wiktoria242

Witam mam takie pytanie ostatnią miesiączkę miałam 16 grudnia 2010r i trwała 7 dni,kiedy się skończyła co dzień z mężem współżyliśmy czy jest możliwe że jestemw ciąży bo bardzo bym chciała robiłam testy pierwszy 2 dni po stosunku,2 po 5 dniach a 3 po 7 dniach i wyszły negatywne. Proszę o odpowiedz:) Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Gość ewelinka03

Witam! Jestem po 2 ciążach. Od ok.miesiąca nie miałam normalnej miesiączki (wystąpiło tylko 3 dniowe delikatne krwawienie). Do tego dochodzą bóle podbrzusza,kości łonowych,zaparcia,bóle głowy i częste oddawanie moczu. Czy możliwa jest ciąża? Doda,że zrobiłam 4 testy i każdy wykazał negatywnie. Co to może być? Proszę o odp. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość aleksa20

mam powazny problem. chodzi o to, ze brałam tabletki antykoncepcyjne 2 tyg i postanowilam je odstawic po 2 tyg, bo zle sie czulam. wiem, ze zle zrobilam, bo nie powinno sie tak robic. odtawilam je 5 stycznia i 7 mialam krwawienie z odstawienia. od tamtej pory nie mam okresu. zrobilam testy ciazowe i sa negatywne, bylam u 2 gin. i wykluczyli ciaze. kiedy dostane okres??? :(

Odnośnik do komentarza

To zależy czym Ty się martwisz. Bo jeśli największym zmartwieniem jest ciążą, to nie masz się czym martwic, bo masz potwierdzenie dwóch lekarzy, że w ciąży nie jesteś. Natomiast rozregulowanie cyklu to nie taka fajna sprawa i tez warto byłoby się zastanowić jak odzyskać równowagę. Czy podczas tych wizyt u lekarzy przepisali Ci jakieś leki na wystąpienie miesiączki? Czy w ogóle mówiłaś im jaki masz problem czy tylko chciałaś, aby zbadali Cię pod kątem ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość aleksa20

no wlasnie nie... powiedzieli, ze nie da sie okreslic kiedy dostane i kazali czekac... nic mi nie przepisali. :( jeden badal mnie tak ogolnie... a drugi zrobil tylko usg dopochwowe.obydwoje powiedzieli, ze ciaza to na pewno nie jest, bo wiedzieli by juz. Po prostu zdziwilam sie, ze nawet po 2 tyg brania tabletek moze sie tak rozregulowac. i jak narazie, to jestem klebkiem nerwow, bo mam rozne mysli, ze np lekarze mogli sie pomylic.

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc mi tez wydaje się to dziwne, aby po tak krótkim okresie doszło do rozregulowania, ale pamiętaj, że każdy organizm jest inny i inaczej reaguje. Być może dla Twojego organizmu była to spora dawka hormonalna i bardzo gwałtownie organizm zareagował na przerwanie dostarczania hormonów. Myślę, że warto byłoby pójść do trzeciego lekarza. Tylko tym razem przed wizytą sprawdź danego lekarza w internecie, poczytaj o nim opinie. Wybierz sprawdzonego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...