Skocz do zawartości
Forum

Czy to depresja?


Gość Danny123

Rekomendowane odpowiedzi

Danny znam ten ból samotnosci sama mam podobnie mam jedna jedyna przyjaciółkę i nikogo po za tym. Zasługujesz na szczęscie jak najbardziej. Mnie osobiscie by nie rpzeszkadzało gdyby chlopak nie miał znajomych. Sama chciałabym miec kochajacego meza dzieci i byc szczesliwa osoba a czesto placze i samotnosc mnie dobija bo jestem nie ufam wobec ludzi i mam fobie spoleczna. Uwierz mi że mozesz byc szczesliwy ze znajdziesz ta wyjatkowa kochana osobe :) ja sama chcialabym chlopaka podobnego do Ciebie uwierz mi :) Pamiętaj że mimo łez warto mieć nadzieje to czasem bardzo trudne wierzyć w sukces ale na pewno Ci sie uda i w końcu nie będziesz już sam :) gdyby Ci się nudziły weekendy i chcialbys z kims popisac to możesz napisać do mnie :) bedzie mi bardzo miło ^.^

Odnośnik do komentarza
Gość tattooed priest

egowawa
Zacznij powoli ( bez rewolucji ) zmieniać swoje nastawienie i postawę. Wykonaj pracę umysłową ( zacznij w końcu pozytywnie myśleć ) oraz fizyczną ( wyjdź do ludzi, zagadaj do jakiejś dziewczyny na przystanku itp ). Nie przejmuj się reakcją innych a poczujesz jak świat się do Ciebie uśmiecha :-)

Przez pewien długi okres czasu byłem bardziej niż dobrze nastawiony do wszystkiego wokół i wie Pan/i, ludzie wykorzystywali to przeciwko mnie, ku zapewnieniu sobie uciechy i spełnianiu własnych oczekiwań.
"wyjdź do ludzi, zagadaj..." strasznie proste. Banalne. "Hej, miałeś wypadek ? Poruszasz się na wózku i chcesz wstać ? Podnieś się i po prostu to zrób ! Pstrykniesz palcami i stanie się jasność !" Właśnie takie cenne rady powodują, że w człowieku kumuluje się nienawiść do samego siebie, bo ma świadomość, że nie potrafi zrobić tak błahej rzeczy jak otwarcie gęby do przypadkowej osoby, co przytłacza jeszcze bardziej. Dzięki !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...