Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko zapłodnienia przy seksie w trakcie miesiączki


Gość danger5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, współżyłam z chłopakiem w 2 dzień okresu (moje cykle są dosyć regularne ok 28-30 dni) z prezerwatywą ale zsunęła się, chociaż nie została w środku to nie potrafię do końca powiedzieć czy coś dostało się do środka. Czytałam, że owulacja w tracie okresu jest możliwa, ale raczej przy za długich lub za krótkich cyklach, a mnie na drugi dzień po stosunku bolały jajniki, podbrzusze, czułam pieczenie podczas oddawania moczu, w 2 fazie cyklu też głowa, praktycznie codziennie, z czym wcześniej nie miałam problemu. Wydaje mi się, że owulację miałam ok 1 stycznia bo wtedy miałam przeźroczysty, ciągnący się śluz i rano przez chwilę mocniej pulsował mi lewy jajnik. Gdy miałam dostać okres (przewidywałam raczej 29 dnia)bardzo się denerwowałam ale 30 miałam krwawienie, założyłam pierścień N***, ale coś mi nie daje spokoju niby racjonalnie patrząc niewielkie jest ryzyko ciąży a jednak to krwawienie było mało obfite, jak zwykle drugiego dnia okresu, a dzisiaj na drugi dzień praktycznie go nie ma wcale. Nigdy nie miałam długich i obfitych okresów ale jednak pierwszy dzień był dosyć obfity. Kolor był najpierw jasno czerwony, a potem zrobił się ciemny były widoczne skrzepy(ale malutko, nie tak ja zwykle)a później już taki czerwono-brązowy. Baaardzo bolał mnie brzuch, dużo bardziej niż zwykle. Dodam, że antykoncepcję hormonalną skończyłam przyjmować rok wcześniej. W trakcie cyklu prawie nie miałam śluzu, może troszkę mniej niż zwykle ale to nie wzbudzało moich podejrzeń.

Odnośnik do komentarza

Witam! Jak sama napisałaś, szanse na ciążę są niewielkie. Myślę, że przyczyny twoich dolegliwości wytłumaczyć może jedynie lekarz, dlatego polecam skonsultowanie się z nim. Wydaje mi się jednak, że pieczenie podczas oddawania moczu może być nieco niepokojące - może sugerować infekcję dróg moczowych. Tak, czy inaczej zasięgnij porady lekarza. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...