Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży przez masturbację z wytryskiem


Gość Aishaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Pieściłam mojego chłopaka ręką, doszło do wytrysku. Oboje byliśmy nadzy, pieściłam Go tylko ręką. Miałam 7 dzień cyklu 28.dniowego. Po wytrysku trochę poprzytulaliśmy się do siebie, następnie ja zauważyłam, że na ręce mam trochę Jego spermy i wytarłam to chusteczką higieniczną. Następnie, totalnie nieświadomie tą samą chusteczką wytarłam sobie pochwę. Nie głęboko, tak tylko dotarło do warg sromowych. Dodam, iż na ręce miałam bardzo mało tej spermy, mniej niż pół centymetra. Czy w takim przypadku mogło dojść do zapłodnienia? Zaraz po tym wytarciu chusteczką wytarłam się dokładnie chusteczką do higieny intymnej z kwasem mlekowym (podobno plemniki nie lubią kwaśnego środowiska) oraz umyłam się ciepłą wodą. Czy istnieje ryzyko zajścia w ciąże? Proszę o odpowiedź..

Odnośnik do komentarza

No wiesz, teoretycznie dni płodne są od 9. do 16. dnia cyklu, ale plemniki mogą przetrwać nawet około 18 godzin w ciele kobiety. W sumie jakieś tam ryzyko jest... Nawet jeśli spermy było mało, wystarczy jeden plemnik, żeby doszło do zapłodnienia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...