Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość BeatriczeBecia

Przedłużanie włosów metodą laserową

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BeatriczeBecia

witam na czym polega przedłużanie włosów, metodą laserową,ile to trwa czy taka metoda jest na stałe,jakie są etapy przedłużania włosów laserem.Czekam na odpowiedźi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kroplawody

ale ja mam krótkie włosy czy w Polce robią takie laserowe przedłużanie włosów i jaki koszt ile trwa takie przedłużanie włosów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kroplawody
ale ja mam krótkie włosy czy w Polce robią takie laserowe przedłużanie włosów i jaki koszt ile trwa takie przedłużanie włosów

Zabieg ten trwa ok. 2-3 h. Cena jest uzależniona od ilości pasemek wykorzystanych do zabiegu i ustala się ją po konsultacji z fryzjerem. Zazwyczaj wynosi ona ok. 1500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość EśkaBeśka

Polecam poczytać sobie o metodach Multisonic i Ultrasonic na blogu salonu Great Lengths. Naprawdę świetny salon z samymi profesjonalistami, więc warto skusić się na ich ofertę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W salonie Miraflores w Warszawie dziewczyny specjalizują się w laserowym przedłużaniu i zagęszczaniu włosów, polecam odwiedzić to miejsce i osobiście porozmawiać ze specjalistką, ja jestem już po i bardzo się cieszę, że podjęłam taką a nie inną decyzję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również polecam studio Miraflores - moim zdaniem to najlepsze miejsce w całej Warszawie, gdzie w sposób bezpieczny i profesjonalny można przedłużyć i zagęścić włosy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...