Skocz do zawartości
Forum

Ból dużych palców u nóg


Gość rEwelka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kilka lat temu miałam na dużych palcach dosyć długi czas zastrzały. Byłam wtedy u lekarza, stosowałam maść, która mi pomogła to wyleczyć. Jednak od tego czasu moje palce są bardzo wrażliwe, bolą w okolicach paznokcia, czasami jest zaczerwienione, czasami nie, ciężko dobrać mi odpowiednie obuwie aby nie naciskało na nie, bolą gdy je docisnę delikatnie nawet. Ciągle mam nadzieję, że to samo minie albo, że się do tego przyzwyczaję, jednak to przeszkadza, nie wiem nawet do jakiego lekarza się skierować z tym problemem. Czy może ktoś ma lub miał taki sam problem jak ja? Co to może być?

Odnośnik do komentarza

Mam ten problem odkąd pojawiły się pierwsze zastrzały, czyli jak już wcześniej wspomniałam kilka lat temu. Wiem, że po takim czymś wszystko może się długo goić, ale ile? Bo u mnie to bardzo długo trwa, moje palce są takie jakby nadal świeżo po lub zaraz przed zastrzałem.
Nie wykluczam, że mam tendencję do tego właśnie schorzenia, bo opis objawów pasuje bardzo. Jednak w podanym linku napisane jest, że bierze się to z nieumiejętnego obcięcia paznokcia, uszkodzenia lub skaleczenia opuszka palca, a mi się raczej nie zdarza to, a na pewno nie non stop by palce non stop bolały. Paznokcie również mi nie wrastają, aby to była przyczyna.

Odnośnik do komentarza

Przepisał maść z antybiotykiem, nazwy nie pamiętam już, bo nie chciała się rana zagoić ( przyspieszyło gojenie) i tyle, nie mówił o przyczynach. I dlatego właśnie tu napisałam, czy może ktoś coś doradzi, jak się pozbyć tego problemu chociaż trochę.

Odnośnik do komentarza

A to nie objawia się przypadkiem pierwsze bólem stawów i zmian na skórze na nim? Też o tym czytałam, szukając informacji o moim problemie spotkałam się z tym pojęciem. Chyba, że nie muszą boleć stawy a pierwsze objawy to właśnie np ból palców przy paznokciach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...