Skocz do zawartości
Forum

Jak usunąć mój profil?


Gość BeatrisBeti

Rekomendowane odpowiedzi

Beti przecież masz już swoje forum, nawet dwa. To może już wystarczy na tym poprzestać, jak myślisz? Domyślam się, że zniechęca Cię mała ilość odpowiedzi, ale z tym się trzeba po prostu pogodzić.
To jest portal dla ludzi którzy potrzebują pomocy, tak więc jeśli tylko chcesz możesz odpowiadać innym, doradzać im w ich problemach.

Pozdrawiam serdecznie. :)

Odnośnik do komentarza

Empiryczna, są ludzie, którzy interesują się innymi i piszą tu, bo chcą im pomagać, ale są i ludzie, którzy chcą głównie zwracać uwagę na siebie. Stąd wątki, których głównym tematem są własne zainteresowania i wspomnienia.

Odnośnik do komentarza

empiryczna

To jest portal dla ludzi którzy potrzebują pomocy...

Właśnie,Beti ,zastanów się czy ma sens tworzenie sztucznych tematów ,które wymyślasz ,bo podejrzewam ,masz rentę,nic nie robisz,uzależniłaś się od netu i wymyślasz...kreując się na gwiazdę portalu ZDROWIE :D

A jak sama widzisz najwięcej ludzi pisze ,zwracających się o pomoc ,to są realne problemy ludzi i zawsze tu będą na pierwszym miejscu.

Założyłaś fora i sama naprodukowałaś wątków...Beti to nie jest zabawa,
chyba sama widzisz ,że w Hydeparku mało ludzi interesują Twoje posty ,to po co zakładasz jeszcze fora,
jak widzisz ,że większość ,nie związana ze zdrowiem jest prawie nie odwiedzana,nic Ci to nie mówi...,

masz widzę jakiś problem ze sobą,może o tym napiszesz.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Beti, już pisała jaki ma problem - narzuca się. Myślałam, że ten problem dotyczy tylko chłopaka...ale jak widać niekoniecznie.

Kibicowałam Ci Beti, ale zaczęłaś przeginać.
Narobiłaś alarmu, żeby usunąć konto, myślałam, że nie wiem co się wydarzyło. A tu co? Chcesz założyć inne forum, bo tamto nie wypaliło.
Obawiam się, że żadne nie wypali...bo nic nie można na siłę. I to już Ci pisałam, a propos relacji z Twoim facetem.

Po prostu udzielaj się na forum w inny sposób. Nie interesuje Cię niesienie pomocy innym? Dobra rada, wskazówka?
Pomyśl nad tym.

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...