Skocz do zawartości
Forum

Twardy brzuch i podbrzusze przy podejrzeniu ciąży


Gość ooliwiaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj mija dokładnie 10-ty dzień gdy miesiączka się spóźnia. Od kilku dni 4-5 jak nie więcej mam bardzo twardy brzuch i twarde podbrzusze nigdy takiego nie miałam jest dość wyraźnie twardy...Na początku bo polewal mnie brzuch jak na miesiączke i jajniki i przestało potem zrobiło się z tym brzuchem .Teraz po południu między godziną 16 a 17 robię się zmęczona co też jest dla mnie dziwne zaczyna m isię kręcić w głowie i robię się spiąca pare mies temu robilam badania też pod kątem tarczycy wszystko było w normie . Test ciążowy robiłam dzisiaj rano wyszedł negatywny.Do lekarza jestem zapisana w nastepnym tygodniu.. Sama nie wiem co się dzieje z moim organizmem czy to może być spowodowane ciąża ( przecięz wynik wyszedł negatywny) czy możę jakąś infekcją?

Odnośnik do komentarza

Witam. Zachowaj spokój. To podstawa. Czasami pod wpływem stresu i innych czynników zewnętrznych, m.in. chorób i dolegliwości organizmu, opóźnia się miesiączka, chociaż wszystkie objawy wskazują, że nadejdzie. Jeśli nie ma powodów, że możesz być w ciąży, to nie wpadaj w panikę. Możesz dla pewności powtórzyć test. Zmęczenie i senność mogą sygnalizować również inne choroby. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...