Skocz do zawartości
Forum

Uczucie ruchów w podbrzuszu a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Odbyłam stosunek w maju tego roku, od tego czasu miałam 8 miesiączek trwających średnio po 5 dni. Wykonałam około 10 testów ciążowych w różnych odstępach czasowych, wyniki - negatywne. Od jakiegoś czasu co pewien czas mam w brzuchu dziwne uczucie jak gdyby coś mi się tam ruszało, mam również problem z zaparciami, towarzyszy mi to już długi czas. Czy pomimo tylu (obfitych) miesiączek i negatywnych wyników testów mogę być w ciąży? Co to za dziwne ruchy? Jestem już strzępkiem nerwów... :(
Zapewne uznacie moje pytanie za głupie, że jestem puszczalska czy coś, ale to był mój pierwszy raz, od tego czasu ani razu nie uprawiałam seksu...
Nawet nie wiecie w jakim żyję stresie, nie daje sobie z tym już rady... :( Od maja codziennie o tym myślę... Zapewne powiecie, że mogłam iść do lekarza... Ale proszę Was - takie odpowiedzi sobie darujcie... Chciałabym od Was usłyszeć co Wy uważacie na temat tych dziwnych objawów? Co to może być? Może to reakcja na ten wielomiesięczny stres? Dzisiaj od tego myślenia ciągle jest mi niedobrze... boli mnie głowa...

Będę wdzięczna za Wasze odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Gdybyś byla w ciąży to wychodzi że byłby to początek 7 miesiąca.
Nie ma takiej możliwości żeby w tak za awansowanej ciąży nie wiedzieć że się w niej jest. To absurdalne. Tymbardziej że zrobiłaś tyle testów. Poza tym ciaza w tym miesiącu jest mega widoczna. Wyluzuj bo w ciąży na pewno nie jesteś. Żyjesz w stresie i zadręczasz się tym zupełnie nie potrzebnie. Spotkaj się ze znajomymi, wyjdź na imprezę i przestań myśleć o tym. I oczywiście pomyśl o antykoncepcji na przyszłość.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Wam za te cenne uwagi. Jestem ogromnie wdzięczna za odpowiedź.
To prawda, że żyję w ciągłym stresie, już jak widać długi czas, bo od maja minęło kilka dobrych miesięcy. Cieszę się, że znalazłam ten portal, na którym mogę podzielić się moimi wątpliwościami. To na prawdę wiele daje, zwłaszcza, że nie mam z kim o tym wszystkim porozmawiać...

Jeszcze raz dziękuję, miło, że są tutaj takie życzliwe osoby, które odpowiadają na pytani.

Serdecznie Was pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ewidentnie te ruchy to trawienie a że się boisz ciąży to ją uważasz za powód. Poza tym ruchy dziecka w tym okresie potrafią być na tyle nieznośne że nie da się je z niczym innym pomylić. Ale ja się zapytam z czystej ciekawości czego nie poszłaś do lekarza ja bym nie wytrzymała tyle czasu w niepewności :)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...