Skocz do zawartości
Forum

Odżywka do włosów i szampon dla farbowanych włosów


Gość BeatrisBeti

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BeatrisBeti

Witam wszystkich chciałam się was poradzić, jaka jest najlepsza odżywka z jakiej firmy do zniszczonych,farbowanych włosów bo mam rzadkie,ciekie i co pół roku farbuję,czy farba niszczy włosy .Ajaki szampon jest najlepszy do włosów z jakiej firmy do takich włosów po farbowaniu by je zmocnić,odżywić.Wiecie dziewczyny,a krem do cery suchej po 30 jaki z jakiej firmy czy z avonu,z nivei czy inne a balsam do ciała bo ja od zawsze miałam i mam suchą skórę, Dziewczyny poradzie czekam na wasze odpowiedzi komentarze pozdro .Beti

Odnośnik do komentarza

Dobre produkty do włosów to profesjonalne szampony i odżywki. Najlepiej jest odwiedzic hurtownie fryzjerska i poprosic zeby doradzili cos do twoich włosów. Ja osobiście moge polecic z firmy "Matrix". Skoro farbujesz włosy to taką fioletową "color care" . Warto uzywac szamponow i odzywek z tej samej serii. Polecam Tobie te produkty, poniewaz na tej firmie pracuje i uwazam, ze to dobra marka. :)
Ale wiadomo nie każdy chce wydac pieniadze na taki zestaw, choc uwazam ze mimo swojej ceny w profesjonalnych kosmetykach oplaca sie, poniewaz sa wydajne.

Odnośnik do komentarza

Najlepsze są produkty naturalne, to chemia tak nas niszczy, słyszałyście o oleju ARGANOWYM? Ma szerokie zastosowanie do regeneracji paznokci, rzęs, suchej skóry do włosów, jest smaczny i do sałatek. Zamiast kupić kilka różnych opakowań za....? zł mam jeden naturalny i sprawdzony. . Mam kilka kuponów rabatowych, wystarczy wpisać numer kuponu M0142404 podczas zakupów w sklepie internetowym zielonynurt.pl, a otrzymasz 10 złotych gratis. Kod jest ważny do 10 grudnia 2014 roku. Jedna osoba może wykorzystać jeden kod na jednorazowe zakupy. Przed Świętami będzie jak znalazł

Odnośnik do komentarza

Kwestia systematycznego używania HB jeunesse. Sama doskonale wiem, jak wiele udało mi się zmienić - objętość totalnie inna, włosy odmienione, ładne i zdrowe. Nad wszystkim się napracowałam, ale teraz wygląda to naprawdę w porządku.

Odnośnik do komentarza

Patrzcie tutaj - fryzomania.pl/blog/odzywki-do-wlosow-kreconych-top10-najlepszych-dla-lokow-odzywek.html

Polecam. Produkt pierwsza klasa, solidny, robiący różnicę, a jeśli do tego dołożymy systematyczność, to powinno być tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...