Skocz do zawartości
Forum

Nadmiar śluzu w pochwie u dziewicy


Gość abcd 123

Rekomendowane odpowiedzi

Moja dorosła córka choruje na SM,jest też lekko niepełnosprawna umysłowo,wymaga opieki i pomocy przy myciu i innych codziennych czynnościach.Niepokoi mnie bardzo duża ilość wydzieliny z jej pochwy,co trwa od 3 dni.Rano ściągam z niej całkowicie przemoczone majtki,aż uda do połowy ma mokre.Przemyłam jej okolice intymne ,założyliśmy czyste majtki.W ciągu dnia nie miałam okazji sprawdzić jej bielizny,ale wieczorem majtki były znów wilgotne,choć nie tak przemoczone jak po nocy.Najwięcej śluzu wydziela jej się w nocy i rano,wtedy po prostu z niej cieknie,wydzielina jest bezbarwna lub lekko żółta.Po rozchyleniu ujścia pochwy wydzielina sama wypływa.Podczas podmywania czułam ,że ten śluz jest bardzo śliski,tak jak śluz od podniecenia...Córka nie chce o tym rozmawiać,kiedy ją zapytałam czy nie wie dlaczego ma tak mokro zawstydziła się i nic nie powiedziała.Raz tylko ją zapytałam czy była podniecona w nocy ale wywołało to taką reakcję ,ze więcej nie poruszamy tego tematu.Ona chyba nie rozumie,że pytam o to z troski o nią,bo jeśli to tylko objaw podniecenia to umyję ją rano i w porządku,ale obawiam się że może to być objaw jakiejś choroby narządów płciowych a wtedy trzeba leczyć.Poza tym ma mocno zaczerwieniony srom,szczególnie okolice wejścia do pochwy,przyznała że ją bardzo szczypie w tym miejscu.O badaniu u ginekologa nie chce słyszeć,boi się panicznie badania pochwy gdyż 2 lata temu pani ginekolog ją ogladała i stwierdziła że ma tak położoną błonę dziewiczą,że można ją zbadać waginalnie.Wtedy nie było to konieczne bo to było tylko zapalenie warg sromowych,ale teraz córka się boi że będzie badana dopochwowo.Boi się jakiejkolowiek interwencji w rejonie pochwy,nawet włożenia palca,mówi że kiedyś próbowała sobie włożyć ale ją bardzo szczypie i boli i że nie pozwoli nikomu na to.Mam prośbę może się wypowie jakiś lekarz,może są jakieś środki bez recepty na tego typu zapalenie bo nie wiem juz co robić.

Odnośnik do komentarza

Dziś odkryłam że moja córka się masturbuje,nie mogę się otrząsnąć po tym co widziałam.Wróciłam wcześniej z pracy i słyszę jej krzyki i jęki,uchyliłam drzwi do jej pokoju a ona leży na łóżku ,nogi szeroko rozłożone i trzepie sobie ręką krocze krzycząc przy tym i rzucając przekleństwami,chyba nie mogła dojść...Nagle zaczęła się trzepać z taką siłą aż jej pochwa mlaskała,uderzała się mocno szybkimi ruchami weszłam bo bałam się że sobie coś uszkodzi a ona jak mnie zobaczyła zaczęła krzyczeć że ją boli,że nie może wyjąć palca bo dostała bolesnego skurczu pochwy.Wyszłam,uspokoiła się i wyjęła.Teraz już wiem że ona się w nocy masturbuje,a śluz z jej pochwy jest objawem podniecenia i chyba dobrze że ma go tyle bo inaczej by się zatarła.Tylko mnie martwi że ona robi to tak brutalnie,dziewica powinna się delikatnie masturbować,ona sama uszkadza swoje ciało, pochwa jest czerwona i obtarta a łechtaczka spuchnięta.Chciałam z nią porozmawiać ale nie oddzywa się do mnie,powiedziałam co miałam do powiedzenia i wyszłam.Nie rozumiem tez że sama tak mocno się wali a niby boi się badania u ginekologa ale jej nie odpuszczę muszę z nią pójść może lekarz jej coś przetłumaczy.

Odnośnik do komentarza

Masturbacji nie możesz jej zabronić bo jak sama piszesz jest dorosłą osobą a skoro nie ma partnera to musi jakoś rozładować podniecenie.Natomiast niepokojące jest to że ona to robi w tak agresywny sposób że aż uszkadza sobie narządy płciowe,spróbuj ją zapytać dlaczego potrzebuje aż tak silnych bodzców,być może żeby doszła do orgazmu musi to u niej być poprzedzone bólem pochwy ale to jest nienormalne bo sama siebie krzywdzi.Pomysl o wizycie u seksuologa.

Odnośnik do komentarza

Nie,nie robię sobie żartów,myślę że kiedyś każdy rodzic dziecka niepełnosprawnego musi się kiedyś zmierzyć z podobnym problemem dlatego myślałam że ktoś mi coś doradzi, chyba mało kto wie jak jest trudno rodzicom osób niepełnosprawnych.

Odnośnik do komentarza

Jesteśmy już po wizycie u ginekologa,córka ciężko to przeżyła była bardzo spięta i zestresowana,lekarz widział że się wstydzi i zamiast na fotelu kazał jej się położyć na leżance i rozchylić szeroko nogi ale córka tak się spinała, ściskała pochwę ,że tylko jej obejrzał srom a do badania waginalnego musiała przyjąć pozycję kolankowo-łokciową z rozstawionymi kolanami bo w tej pozycji jest dobrze uwidoczniona błona dziewicza i kobieta nie ma mozliwości zaciskania pochwy.Na szczęście udało się założyć wziernik chociaż ją bolało,potem wprowadził jej palec w pochwę,przez całe badanie córka krzyczała i jęczała widocznie ją bolało.Podczas badania palcem pan doktor stwierdził że córka ma nadpobudliwość genitalną i stąd te zachowania masturbacyjne i obfita lubrykacja pochwy,stwierdził zapalenie przedsionka pochwy spowodowane drażnieniem i opuchnięcie błony dziewiczej,przepisał krem dopochwowy i globulki oraz płyn irygacyjny do przemywania spuchniętej łechtaczki.Lekarz próbował rozmawiać z córką o jej masturbacji ale nie odpowiedziała na żadne jego pytanie,była cała czerwona ze wstydu,tylko jej powiedział żeby robiła to delikatniej i wypisał skierowanie do seksuologa wpisując w rozpoznaniu,,agresywne zachowania autoerotyczne''.Potem kazał córce poczekać na korytarzu i chciał porozmawiać ze mną, kazał mi kupić bandaż elastyczny i zwinąć go ciasno naciągając aby powstał twardy wałek,nałożyć na niego prezerwatywę i żeby się córka tym masturbowała zamiast palcami że może się tym masować po sromie a jak będzie mocno podniecona wsunąć do pochwy i się penetrować,że tym nie zrobi sobie krzywdy tak jak palcami.Lekarz powiedział też że córka ma nadmiar męskich hormonów bo ma hirsutyzm że widać to po obfitym owłosieniu łonowym,i że stąd też mogą wynikać te problemy,dał skierowanie na badanie krwi na testosteron i musimy iść do seksuologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...