Skocz do zawartości
Forum

Ból głowy, kłucie serca i jąder oraz duszności a nerwica


Gość kamil2000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kocurek22

Jak się nie uspokoisz, to Ci zjem chomika :D

No a tak na poważnie, to może daj już sobie spokój z tymi chorobami, bo tu już nikt nie ma ani siły ani ochoty o tym pisać . Proponuję, abyś założył jakiś nowy interesujący temat .

Odnośnik do komentarza

Ja tu oddaje sie blogiemu odpoczynkowi a Kamilek rozki dostaje ;)
Lena jego nikt nie przekona, bo to taki wiek ;)
Kamil ustalone jjest, ze rozmawiasz z Mama i idziesz do psychiatry albo psychologa moze ktoras z tych osob bedzie umiala dotrzec do Ciebie i zaufasz jej i zrozumiesz, ze jestes mlody i cale zycie przed Toba, a jak bedziesz zadreczac sie wmawianiem roznorakich chorob poczawszy od bolu palca skonczywszy na tym ze ten palec beda musieli amputowac pozniej to juz reke to dziecko stracisz najpiekniejsze dni i juz ich nie cofniesz. Nie wspomne juz, ze bedziesz wrakiem czlowieka. Z jakiego miasta jestes? Bo przyjade i osobiscie za reke zaprowadze, bo szkoda zebys zmarnowal sobie kolejne miesiace z zycia

Odnośnik do komentarza

Kamilek, już podał gdzie mniej więcej mieszka. Blisko mnie. Małopolskie z tego co pamiętam.

W sumie...jeśli znajduje tu jakiś spokój, to niech pisze...póki nas nie wywalą z tego forum ; )

Kamil dziecko, lecisz teraz na współczuciu? Oj Ty !
: )

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

A to daleko nie mam. Napiszcie tylko jaka pogoda musze przygotowac samochod i zalozyc odpowiednie dzdzownice ;-)
a z forum to chyba Nas nie wywala jak Kamil potrzebuje takich szturchancow zey w koncu sie zmobilizowac i zeby tte jego slowa zamienily sie w czyny to chyba ok jest.
Kamil idz zgodnie z zasada co mam zrobic jutro zrobie dzisiaj i bede miec spokojne dwa dni zamiast jak mi cos przeszkadza w normalnyf funkcjonowaniu przestaje funkcjonowac i tylko o tym gadam.
Ja osobiscie wole miec wszyastko zrobione i sie byczyc. Na studiach tez zaliczane bylo w" 0" zeby pozniiej miec spokoj i luz bo po co dokladac sobie stresu. ;)

Odnośnik do komentarza

Powiem tylko tyle, że oko drga mi mocniej niż kiedykolwiek...ale taka ciekawostka - bardzo często jest tak, że w początkowej fazie przyjmowania jakiegoś leku, czasem objaw się wzmaga, żeby po jakim czasie nastąpiło cudowne uleczenie.

A więc nie myśl, że puszczam Ci oko...ono tylko sobie drga : P

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...