Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

pieściłam się z chłopakiem i w pewnym momencie on przejechał członkiem po moich majtkach w okolicach wzgórka łonowego, miałam wtedy podpaske, ale z moich obliczeń zbliżały mi się dni płodne.. zrobiłam test, wyszedł negatywnie, miesiączkę dostałam prawidłowo i niczym nie różniła się od poprzednich. ale boję się, że i tak jestem w ciąży, czy to możliwe?

Odnośnik do komentarza

W dni płodne, 14 dzień cyklu (zazwyczaj 28-29 dniowe) uprawialiśmy z partnerem petting. doszło do wytrysku, lecz partner od razu wytarł swoje dłonie i penisa husteczką. Byliśmy w bieliźnie. Jeśli przez przypadek doszło do przeniesienia plemników w okolice pochwy?. Dwa dni przed terminem spodziewanej miesiączki nastąpiło krwawienie, które trwało 6 dni, było ono dość obfite, choć nieco mniej niż zazwyczaj. Po około 3 dniach krwawienia objawy tj ból piersi, uczucie puchnięcia i wzmożony aptety przeszły. Teraz piersi są miękkie i nie bolą. Czy mogę być w ciąży? Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry .
Mam pytanie a mianowicie :
Uprawialismy z chłopakiem seks analny (oczywiscie nie miał orgazmu) potem postanowilismy wziąc prysznic.W pewnym momencie on dotknał swoim penisem mojej pochwy , oczywiscie nie wejścia ani warg tylko miejsca między dolną częscią brzucha a początkiem pochwy. Czy jest jakieś ryzyko ? Dodam ze być moze miał płyn preelakujacyjny i mógł on spłynąć gdyż bylismy pod prysznicem.Dodam , że mam dni płodne. Bardzo sie martwie , proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Gość wystraszzona

Czy możliwe jest, że zaszłam w ciążę, jeśli mój chłopak wytrysnął na moją rękę, po czym dokładnie wytarłam ją chusteczką (tak, że wydawała mi się sucha) jednak jej nie umyłam, po czym po ok 15 minutach( podczas których chodziłam po domu, ubierałam się, dotykałam przedmiotów codziennego użytku, rozczesywałam włosy) dotknęłam delikatnie pochwy (w celu sprawdzenia czy jest mokra, nie wkładałam palca głębiej)?

Odnośnik do komentarza

pieściłam się z chłopakiem i w pewnym momencie on przejechał członkiem po moich majtkach w okolicach wzgórka łonowego, wycierając przy tym spermę, miałam wtedy podpaske, ale z moich obliczeń zbliżały mi się dni płodne.. zrobiłam test, wyszedł negatywnie, miesiączkę dostałam prawidłowo i niczym nie różniła się od poprzednich. ale boję się, że i tak jestem w ciąży, czy to możliwe? dodam jeszcze, że teraz ciągle jest mi niedobrze nie wiem czy to z nerwów czy z czego.. pomocy!

Odnośnik do komentarza
Gość wystraszzona

Właśnie tym razem wyjątkowo zapomniałam. Choć logicznie rozumując- ręka była sucha, więc nie było tam plemników zdolnych do zapłodnienia, tym bardziej, że dotykałam przedmiotów codziennego użytku no i minęło ok 10 min. Poza tym dotknęłam się jedynie przez chwilę. Martwi mnie jednak to, że dotknęłam śluzu (ze względu na to, że z podniecenia byłam cała mokra). Wiem, że to mało prawdopodobnie, że jestem w ciąży, a raczej niemożliwe, ale jednak się denerwuję. Ale w sumie.. jeśli to byłoby możliwe, to równie dobrze mogłabym zajść w ciążę gdyby rękę podał mi chłopak, który wcześniej się w nią spuścił, a potem ją wytarł jedynie chusteczką. Prawda? Proszę o szybką odpowiedź. Bardzo się denerwuję.

Odnośnik do komentarza

tak na pewno jesteś w ciąży bo plemniki mają super moc i przedzierają się nie tylko przez majtki ale i przez podpaskę !!
dziewczyno czy ty w ogóle myślisz???
skoro miałaś normalnie miesiączkę to jakim cudem możesz być w ciąży ????
a jest ci niedobrze z powodu głupoty !!!
chcesz się bawić w takie rzeczy to najpierw się dokształć !

Odnośnik do komentarza
Gość 123456zrozpaczona

Witam, w 14 dniu cyklu uprawiałam z chłopakiem petting, mogło dojść do przeniesienia plemników, lecz w minimalnej ilości. Po tym zdarzeniu dostałam miesiączkę, dużo skąpszą niż zazwyczaj, jednak obajwy pms minęły wraz z nią. W kolejnym cyklu zaobserwowałam u siebie śluz płodny i objawy owulacji (kłucie w lewym jajniku, chwilowe bardzo słabe). Miesiąc po pettingu zrobiłam test ciążowy, popołudniowym moczem i wynik był negatywny. Jednak tego samego dnia dostałam potwornych mdłości, które trwają już 3 dzień. Innych objawów nie mam. Czy mogłabym być jednak w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość lolaaaaaaaaaaa

Witam, w 14 dniu cyklu uprawiałam z chłopakiem petting. Mogło dojść do minimalnego przeniesienia plemników w okolice pochwy. Byliśmy w bieliźinie, po wytrysku chłopak wytarł penisa i bieliznę ze spermy. Jednak sperma mogła zostać na dłoniach. Po tym zdarzeniu dostałam skąpszej miesiączki, po której objawy pms przeszły. W kolejnym cyklu zauważyłam u siebie śluz płodny i ból jajnika wskazujący na owulację. Miesiąc po pettingu zrobiłam test ciążowy z popołudniowego moczu który wyszedł negatywnie. Jednak w ten sam dzień dostałam nudności, które trwają już 3 dni. Czy jest jednak ryzyko ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...