Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem gdy ostatnio myłam ręce i wytarłam sie w recznik mojego taty którym podcierał sobie miejsca intymne,wytarłam umyte rece a potem chciałam wyciągnąc sluz do wymazu,i włozyłam palec głebiej aby wyciągnąc nieudało sie ale dotknełam sluzu czy lemnik mógł przejść na palec i gdy dotknełam sluzu który tam został przejsć do pochwy i zapłodnić?
boje sie bo ostatnio zauwazyłam w moim sluzie zólte jasne skrzeki jest biały,lepki i jest go dużo,nigdy nie współzyłam i boje sie miesiączka mi sie skończyła mniej niż 1 tydzien temu to sie stało po martwie sie bo niechce być w ciązy ja nawet chłopaka niemam! co zrobić w dodatku mam zgagę.

Odnośnik do komentarza
Gość koteczka-1992

Witajcie! mam pytanie. Otóż w 9 dniu mojego cyklu (byłam 2 dni po skonczonym okresie) kochałam się z chlopakiem z prezerwatywą, wytrysk był poza mną, 2 dni póxniej uprawialismy petting, wytrysk rownież był poza mną, na mój brzuch. Cykle mam 31 - 33 dni... teraz jestem ok. 2 - 4 dni przed okresem i częsato chodze do toalety siusiu, mam zaparcia i wzdęcia. Poza tym boli mnie podbrzusze jak na okres. Zaczęłam sie bać, ze mogłam przecieść spermę na rękach w okolicę pochwy wycierając ją... choć wydaje mi się, ze uważałam, aby się tam nei dotknąć... pomózcie mi, czy mogę byc w ciąży?

Odnośnik do komentarza

witajcie mam pytanie czy istnieje ryzyko ciazy w chwili gdy chlopak dotyka swojego penisa a pozniej moich okolic intymnych? dodam ze nie doszlo do wytrysku a gdy dotknelam jego penisa byl suchy wiem ze to malo prawdopodobne ale sie stresuje powniewaz zauwazylam od kilku dni duzo sluzu przezroczystego i rozciagliwego.. ale sluz taki moze tez swiadczyc o owulacji prawda ?

Odnośnik do komentarza

witajcie mam pytanie czy istnieje ryzyko ciazy w chwili gdy chlopak dotyka swojego penisa a pozniej moich okolic intymnych? dodam ze nie doszlo do wytrysku a gdy dotknelam jego penisa byl suchy wiem ze to malo prawdopodobne ale sie stresuje powniewaz zauwazylam od kilku dni duzo sluzu przezroczystego i rozciagliwego.. ale sluz taki moze tez swiadczyc o owulacji prawda ?

Odnośnik do komentarza
Gość autoreczka

ryzyko jest znikome. sluz jest w zaleznosci od owulacji takze, mysle ze nie masz sie czym marwtic. zawsze w razie potrzeby i dla własnego spokoju mozesz wykonac test ciazowy. niemniej jednak odczekaj troche, bo teraz moglby wyjsc falszywie.

Odnośnik do komentarza

Witam, 20 kwietnia skończyłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne. 23 kwietnia dostałam krwawienia z odstawienia, które trwało do 27 kwietnia. 1 maja uprawialismy petting z chłopakiem. Po pieszczotach, choć, nie jestem do końca pewna dotknęłam reką ręki, którą pieściłam chłopaka ( na dłoni był preejakulat, ale w bardzo małej ilości ) i przez przypadek, dosłownie musnęłam ściankę łechtaczki. Dzisiaj, w południe śluz z pochwy był gęsty, biało- żołtawy i wręcz sie ,,wylewał" z pochwy. Dodatkowo mam bóle prawego jajnika. Czy jestem w ciąży? Przyjmijmy, ze dotknęłam tej ręki. Czy to, ze umyłam się po jakimś czasie ma jakieś znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Gość onasiedzinetanczy

po odtsaiweniu tabletek ryzyko jest duze. w prejakluacie znajduja sie plemniki, ogolnie ryzyko raczej jest male, ale mozesz zrobic testa le za jakis czas bo zbyt krtoki czas minal od zblizenia.

Odnośnik do komentarza
Gość Lolekkelol

Mam taki dylemat , ciągle o tym myśle ..

Lezałm z chłopakiem , pieściliśmy się , dotykałam jego miejsca intymne pierwsze przed jeansy a potem przez bieliznę .. czułam że nie miał wytrysku i że było sucho .

On także dotykał moich miejsc intymnych przez bieliznę...

w pewnym momencie chciałabym by przestał i dotkełam swojego miejsca intymnego tą ręką co dotykałam jego .
Boje sie że jakoś przeniosłam jego plemniki na moją bieliznę :(

Czy to możliwe ? Bo już sama nie wiem .
To było z 1,5 tyg temu .. a 4 dni temu dostałam okresu.

( 18 lat. )

Odnośnik do komentarza

.witajcie mam pytanie czy istnieje ryzyko ciazy w chwili gdy chlopak dotyka swojego penisa a pozniej moich okolic intymnych? dodam ze nie doszlo do wytrysku a gdy dotknelam jego penisa byl suchy wiem ze to malo prawdopodobne ale sie stresuje powniewaz zauwazylam od kilku dni duzo sluzu przezroczystego i rozciagliwego.. ale sluz taki moze tez swiadczyc o owulacji prawda ?

Odnośnik do komentarza
Gość Alfabetka

Witam, Pierwszego maja uprawialiśmy z chłopakiem petting. Doszło, moim zdaniem do niepokojącej sytuacji. Kiedy ściągałam z chłopaka majtki, przez przypadek dotknęłam mokrej plamy z preejakulatem. Po piętnastu minutach przez przypadek dotknęłam ścianki łechtaczki, która była prawie sucha. Czy mogło wtedy dojść do zapłodnienia? Zaznaczam, ze dotknęłam ścianki w jej najwyższym punkcie, nie było penetracji. 28 kwietnia ochrona antykoncepcyjna przestała działać (odstawiłam tabletki anty). Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

~Alfabetka
Witam, Pierwszego maja uprawialiśmy z chłopakiem petting. Doszło, moim zdaniem do niepokojącej sytuacji. Kiedy ściągałam z chłopaka majtki, przez przypadek dotknęłam mokrej plamy z preejakulatem. Po piętnastu minutach przez przypadek dotknęłam ścianki łechtaczki, która była prawie sucha. Czy mogło wtedy dojść do zapłodnienia? Zaznaczam, ze dotknęłam ścianki w jej najwyższym punkcie, nie było penetracji. 28 kwietnia ochrona antykoncepcyjna przestała działać (odstawiłam tabletki anty). Bardzo proszę o pomoc.

Nie ma szans na to abyś w ten sposób zaszła w ciążę. Po 15 minutach plemniki o ile jakieś były na Twoich rękach dawno by wyschły. więc możesz spać spokojnie

Odnośnik do komentarza
Gość sa...47

Ja i moj chlopak ostatnio troche sie piescilismy. Mial wytrysk i troche trafilo na moje spodnie (okolice uda) po jakis 5 min wytarlam spodnie chusteczka (nie bylo tego duzo, sperma raczej wsiakla w spodnie ) sperme mialam tez na rekach ale wyschnieta.. Potem wytarlam wagine ta chusteczka ktora wycieralam spodnie (zaraz po wytarciu spodni )moge byc w ciazy?

Odnośnik do komentarza

wczoraj wytarłam chusteczką prawą rękę mokrą od spermy(chłopak spuścił mi się na rękę) lewą ręką, po czym chłopak złapał mnie za lewą rękę i umieścił swoje palce w mojej pochwie. czy jest możliwość że przez mokrą od spermy chusteczkę plemniki przedostały się na lewą rękę, a następnie na palce, które mi wsadził?
bardzo proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witam :<<br /> Jakiś tydzień temu trochę nas poniosło z chłopakiem no i włożył mi penisa dosłownie na kilka sekund żeby zobaczyć jak to jest bez gumki nie wykonywał żadnych ruchów po prostu włożył i wyją wiem, że to nie odpowiedzialne z mojej strony i tu moje pytanie czy po takim czymś ( wiem, że ryzyko jest zawsze) mogę być w ciąży ? ryzyko jest duże ? Jeśli chodzi o miesiączkę nie pamiętam dokładnie kiedy ją miałam , (moja głupota, że nie zapisuje -.- ) jakoś pod koniec kwietnia no i teraz boli mnie brzuch chyba jajniki dwa dni temu intensywniej teraz sporadycznie i z lewej strony i mdli mnie taki ból w okolicach żołądka ale nie rano raczej non stop jak o tym nie myślę to nie no i bolą mnie piersi z lekka ;/ jestem na prawdę strasznie nerwowa panikuje może to dla tego nie wiem już co myśleć zrobię test ale za tydzień minie 14 dni i w tedy naczytałam sie tych objawów i teraz mam wszystkie Boże :<

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Jakiś czas temu zabawialiśmy się z dziewczyną, było to jakiś dzień przed jej planowanym okresem. Podczas zabaw poniosło nas trochę i wszedłem w nią na jakieś 4-5 sekund. Potem z niej od razu wyszedłem bo bez zabezpieczeń to głupie. Okres potem spóźnił się jej o jakieś 3 - 4 dni, lecz dostała krwawienia. dostała je 21 marca.
Lecz teraz mamy 15 maj, a ona nie dostała kolejnego okresu. i zastanawiamy sie czy jest taka możliwość aby ona zaszła w ciążę. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...