Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Czy od pettingu moge zajść w ciąże ?
Ja i mój chłopak dotykaliśmy się, a najbardziej miejsca intymne.
Na swojej ręce mógł mieć kilka kropel nasienia i palcem przejechać po moich wargach sromowych.
Okres już około tygodnia mi się spóżnia, i boje się, że jestem w ciąży.
Czytałam dużo na ten temat i przyczyną braku miesiączki może być również stres.
Nie wiem co o tym mam myśleć .

Odnośnik do komentarza

Witam. Cholernie się boje, pytanie było zadawane tysiąc razy. Ale ja zapytam jeszcze raz. Otóż, uprawiałem peeting z dziewczyną. Wydaje mi się że miała ostanii dzień płodny. Czułem że miała śluz na pochwie. Była na mnie na górze. Byłem w bokserkach i w spodenkach. Ona w majtkach i w piżdzamie. Doszło do wytrysku. Wytarłem husteczkami nasienie, poszedlem do toalety, obmyłem penisa woda, umyłem ręce. Ale problem jest taki ze nie zmieniłem majtek ani spodenek. A później znów sie pieścilismy jakieś 15min później... Czy jest możliwość przesiąkcięcia przez bokserki i spodenkia nasienia i jest mozliwość zapłodnienia?? Proszę o pomoc..... zwariuję.

Odnośnik do komentarza

witam mam pewien problem o tuz przez rok stosowalam tabletki qlaire z powodu peknietej torbieli okresy mialam nieregularne 1 spozniony 2 tyg drugi ponad tydzien 3 i4 w miare regularne ale teraz okresu brak.. ostatni 21 lutego co moze byc przyczyna prosze o rade.. dodam ze w poprzednim miesiacu chorowalam i stosowalam gripex max oraz antybiotyk i chlopak ocieral sie o moje miejsce intymne w bokserkach ale ciaza raczej nie jest mozliwa w taki sposob..

Odnośnik do komentarza

Hej....spokojnie nie masz sie co martwic. Ja okres dostalam po odstawieniu dopiero w 45 dc. po odstawieniu to norma moze ci sie spozniac dlugo, dlugo! Ja odstawilam w styczniu , w lutym mialam normalnie okres a potem dopiero teraz 8 kwietnia dostalam. Nacierpialam sie tyle ze masakra! A skoro nie masz podstaw do podejrzewania ciazy to niema sie czym martwic tylko czekac! Stres i choroby dodatkowo go opóżniaja. Trzymaj sie cieplutko bo bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku rzeczywiście ciąża nie wydaje się być przyczyną braku miesiączki. Teoretycznie może być to wynik odstawionej antykoncepcji hormonalnej, aczkolwiek ponieważ odstawiła Pani tabletki 5 miesięcy temu, to sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem. Wskazane jest bowiem wykonanie dodatkowych badań (laboratoryjnych i obrazowych), które pozwolą postawić precyzyjną diagnozę.

Odnośnik do komentarza

To nie jest norma. Jeśli doszło tylko do takiej sytuacji to nie było możliwości zapłodnienia.
Polecam iść z tym do ginekologa. Masz nieregularny okres i w dodatku przyjmowałaś antybiotyk, który może opóźnić okres.
2 tygodnie jest to dosyć sporo, podobno do 2 tyg może spóźniać się okres przez antybiotyk.
Idź z tym do lekarza i nie martw się, ale ciąża w tym przypadku jest wykluczona !

Odnośnik do komentarza

Witam .
Mam pytanie czy jest prawdopodobieństwo abym zaszła w ciążę poprzez palcówkę ?
Tzn mój chłopak się spuścił i trzymał penisa w ręce czyli mógł mieć trochę spermy na ręce .
I po jakiś 3 minutach robił mi palcówkę .
Możliwe jest to żeby mnie zapłodnił ?
Przemyłam pochwę wodą czy to dobry sposób ?
proszę o odpowiedź .

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem tutaj nowa, to mój pierwszy wątek, szukałam podobnego tematu, jednak nic nie znalazłam ... Ostatni okres dostałam 23 marca. Piątego dnia cyklu (tj. 28 marca) uprawiałam seks z moim chłopakiem (używaliśmy prezerwatyw, on wychodził ze mnie przed wytryskiem). 13 kwietnia uprawialiśmy petting, u niego doszło do wytrysku, lecz nie w pobliżu moich narządów płciowych. Boję się, że mógł przenieść trochę spermy do mojej pochwy ... Zgodnie z obliczeniami powinnam dostać okres wczoraj, tj. 20 kwietnia (mój cykl trwał 28 dni i do tej pory był regularny). Czy mogę być w ciąży ?!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...