Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Gość podenerwowany

WItam. Odbywałem ostatnio stosunek z dziewczyną. Ma ona niergularny okres ostatnio miała 44 dni temu. Używałem prezerwatywy lecz po jej zdjęciu robiłem jeszcze partnerce dobrze wiec czy jest możliwe ze cos zostało na palcu i może zajść w ten sposób w ciąże? Jak stwierdzić czy miała dni płodne czy tez nie. Z góry dziękuje za odp. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

nie stwierdzisz czy miała dni płodne czy nie skoro sama sobie nie sprawdza owulacji zwłaszcza, ze ma nieregularne okresy - tego tak nie wyliczysz bo owulacja moze sie przesunac. Jesli dotknąłeś palcami prącia a tam była sperma i włożyłeś jej do pochwy to ryzyko jest, to zalezy po jakim czasie sie to działo od wytrysku i na czym polega "robienie dobrze"

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna92

Witam. Mam pewien problem a mianowicie niedawno uprawialam petting z moim narzeczonym . Doszło u niego do wytrysku po czym umył 2 krotnie ręce a nastepnię dotykał moich miejsc intymnych. Nie włożył palca w głąb pochwy dotykał tylko warg sromowych.Dodam że mialam wtedy dzien płodny akurat był to dzien owulacji. Czy możliwe że moglo dojść do zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna92

Ponawiam pytanie , pisałam już wcześniej ale ktoś usunął mój post bo nie widze go nigdzie. a Więc niedawno wraz z moim narzeczonym uprawialismy petting,doszlo do niego do wytrysku po czym umyl 2 krotnie rece a nastepnie dotykal moich miejsc intymnych ale tylko po wargach sromowych nie wkladal palca w glab pochwy . dodam że miałam wtedy dzien plodny przypadający na owulacje. czy mogło dojsc do zaplodnienia

Odnośnik do komentarza

Katarzyna92
Twój post nie został usunięty, tylko połączony. Zanim założysz temat warto sprawdzić czy takiego już nie ma - jeśli jest, dopisz swój problem w tym temacie, nie zakładaj nowego, zwłaszcza, że wątek "Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu" jest pierwszym, przyklejonym wątkiem na forum Ciąża i dziecko.
pozdrawiam
moderator

pozdrawiam
moderator

Odnośnik do komentarza
Gość raz dwa trzy

kiedys na innym forum jedna laska codziennie zakładała tematy bo się podotykała z facetem, dostała 3 razy miesiączkę zrobiła chyba 8 testów w tym czasie i ani jej przemówić, bo ciągle powtarzała że testy przecież mogą kłamać a w ciąży można mieć okres. Wiem że czasami można nie wiedzieć, ale jakieś prawo natury istnieje.

Odnośnik do komentarza
Gość raz dwa trzy

zgadza się. Z ciekawostek to jeszcze niedawno przeglądałam kafeterię i tam na Antykoncepcji była dziewczyna 21 lat chciała chyba brzydko mówiąc wrobić faceta w dziecko, wg mnie bez szans na zajście ale wkręcała sobie ciążę i miała już objawy w 11 dniu cyklu gdzie to fizycznie nie możliwe żeby w takim czasie nastąpiła owulacja zagnieżdżenie już nie mówiąc o nawet pierwszych objawach. Inne babki jej mówiły całkiem poważnie że to na pewno musi być ciąża. Aż mi się szkoda jej zrobiło i jej napisałam, żeby się za bardzo nie łudziła, ale nie wiem czy zrozumiała. A dzisiaj znalazłam jej inny temat z przed paru dni i pytała czy przez jeansy można zajść w ciążę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...